На Харківщині дали світло у село, яке було знеструмлене три місяці

06.10.2022 16:00 Золочів
Джерело: Харківобленерго Джерело: Харківобленерго
Енергетики відновили електрику в селі Басове Золочівської громади.

Відновили світло й у селі Перовське на Золочівщині. Загалом світло повернули близько 300 споживачам. Найближчим часом планується заживити й селище Калинове, повідомляють у Харківобленерго.

Відновлення світла у Золочівській громаді

– У нас є три напрямки по відновленню світла. Це Одноробівський старостинський округ, там у нас є проблеми, енергетики наразі відновлюють низку сіл. Другий це в нас Світличинський округ, куди входять деокуповані села Турове та Макарове – там, на жаль, є проблема з вибухонебезпечними предметами. Наразі там працюють сапери та ремонтні бригади. Калиновецький старостинський округ, це Калинове та Красове – розбиті трансформатори та електромережі. Завтра будемо якраз із саперами там працювати, – розповів “Слобідському краю” про стан електромереж очільник Золочівської громади Віктор Коваленко.

Відновлення світла у Золочівській громаді

Відновлення світла у Золочівській громаді

Окрім відновлення світла, в громаді займаються й ремонтом пошкоджених будівель. Утім, для цієї роботи Золочівщині не вистачає будівельних матеріалів.

– З гуманітарною допомогою в нас ситуація більш-менш налагоджена. Ми співпрацюємо з різними організаціями. Але в нас є проблема з будівельними матеріалами, зокрема не вистачає шиферу, – каже Віктор Коваленко.

Автор: Анастасія Хушану