У деяких освітніх закладах Золочівської громади можливе офлайн-навчання

25.07.2023 13:52 Золочів

Лише у трьох закладах освіти Золочівської громади Харківської області після проведеного ремонту буде можливо відновити офлайн-навчання. Серед закладів два дитячих садочки та одна гімназія. 

Як повідомляє кореспондент медіа «Слобідський край», про це на брифінгу 19 липня розповів начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.

Перед початком вторгнення у школах Золочівщини навчалися 2450 дітей. За 2022 рік понад 200 дітей забрали документи й перейшли в інші школи не на території громади. Як говорить Віктор Коваленко, близько 2200 дітей обліковуються в школах громади і приблизно 1500 фактично перебувають у Золочеві або інших населених пунктах.

Хоча Рада оборони Харківської області дозволила школам розглянути можливість відновлення офлайн-навчання, якщо вони мають обладнані укриття, у Золочівській громаді у більшості навчальних закладів відновити очну освіту неможливо.

– На сьогодні в нас немає можливості запровадити навчання з точки зору безпеки та відповідно до тих умов, що були поставлені розпорядженням начальника обласної військової адміністрації. Ніхто не думав, що може бути війна, тому укриття не будували, – зазначає очільник Золочівської громади.

Проте роботи з обладнання укриттів у закладах освіти, де це можливо, у Золочеві ведуться. Наразі є вірогідність, що два дитячі садки та гімназія можуть працювати в офлайн або змішаній формах.

– Там ведеться відповідна робота, і можлива така ситуація, що коли завершаться ремонтні роботи, то школа може запрацювати не з 1 вересня, а, наприклад, з 1 жовтня. Ми обговорюємо ці питання з управлінням освіти Богодухівського району і Департаментом науки і освіти області. Інші об’єкти просто не мають укриття і не відповідають вимогам Ради оборони області й ДСНС, – пояснює Віктор Коваленко.

Нагадаємо, у червні окупанти били по селах БасовеЛютівка та Тимофіївка. Також ми розповідали, що у Золочівській громаді розфарбували зупинку в національному стилі. 

Більше новин селища Золочів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.