У село Карасівка, що на Золочівщині, електрики повертають світло

22.04.2023 13:46 Золочів

Фахівці Золочівського району електричних мереж АТ «Харківобленерго» повернули електрику в частину села Карасівка, що залишалася знеструмленою з початку війни. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго».

Основні роботи з відновлення світла в селі енергетики виконали вже давно. Щодо підключення окремих будинків, то в першу чергу лінії підводять у ті будинки, де є мешканці.

«Коли люди, які поїхали через війну, повертаються, вони звертаються до нас з проханням відновити електропостачання. І тоді ми вже завершуємо свою роботу. Зараз заживили частину Карасівки, де у нас зареєстровано 13 точок обліку. В основному це дачні будинки», – розповів начальник Золочівського РЕМ Віталій Олійник.

Щоб повернути світло в цю частину села, енергетикам довелося відремонтувати 14 прольотів повітряної лінії 0,4 кВ.

«Роботи ускладнюють погодні умови, адже техніка грузне у багнюці. Але ми продовжуємо працювати. Коли встановиться суха погода, плануємо підключити чергових споживачів у селі Дуванка. Окрім того, чекаємо на розмінування в районі Костянтинівки, щоб провести ремонт повітряної лінії 10 кВ і заживити ще більше споживачів», – зазначив керівник Золочівського РЕМ.

Нагадаємо, на початку квітня російські окупанти вдарили по залізничній станції «Одноробівка» Золочівської громади Харківської області. Унаслідок обстрілу знищено гараж та автомобіль.

З 1 квітня 2023 року у Золочівській громаді комендантська година триватиме з 23:00 до 05:00 ранку.

Нагадаємо також, що  Золочівській громаді заборона відвідувати кладовища напередодні і під час Великодніх свят поширюється на 7 старостинських округів.

Більше новин селища Золочів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.