У Золочівській громаді відновлює роботу «законсервований» елеватор

01.06.2022 16:15 Золочів

У Золочівській громаді Харківської області знову запрацює елеватор. Свою роботу він припинив у зв’язку з близькими бойовими діями. Проте, наразі ситуація дозволяє запустити потужності.

Про це повідомляє пресслужба групи компаній «Прометей».

Наразі підприємство повертає персонал на роботу та поступово відновлює свою діяльність. Найближчим часом буде доступно відвантаження зернових.

— Після нетривалого відключення подачу електроенергії на елеватор відновлено. Це дозволяє проводити роботи з контролю якості зернових та олійних, що зберігаються на елеваторі, – кажуть співробітники зерносховища.

Зерносховища з перших днів були переведені у воєнний режим. З початку березня елеватор був фактично «законсервований», проте посилено охоронявся. Крім охорони, на підприємстві позмінно працював персонал, який обслуговував елеваторне обладнання. Відвантаження не здійснювалося.

Зараз адміністрація підприємства вважає, що ситуація дозволяє переходити в більш активний режим роботи. За словами керівництва, відновлення роботи елеватора зможе знизити дефіцит елеваторних потужностей загалом по галузі в новому сезоні.