Зібрали гроші за дві години: в громаді на Харківщині допомогли пораненому земляку

27.07.2022 16:40 Золочів
У Золочівській громаді Харківської області було оголошено збір коштів для лікування 29-річного хлопця, який ремонтував будинки мешканців громади, постраждалі після обстрілів.

29-річний Юрій Кравченко працював у бригаді, яка допомагала ремонтувати будинки після ворожих обстрілів – адже Золочівщину обстрілюють нещадно і безперервно. Під час одного з останніх прильотів по селищу його поранило уламком: хлопцю серйозно пошкодило стегно. Лікарі зробили Юрію операцію, але потрібно було ставити титанову пластину, інакше він міг лишитися інвалідом назавжди. 

Ціна подальшого повноцінного життя молодого хлопця – 20 тисяч гривень.

–  Ми дали оголошення (у групі  газети "Зоря". – Авт.) після прямого ефіру, в якому товариш Юрія Кравченка попросив допомоги для хлопця, – розповіла "Слобідському краю"  адміністраторка групи Леся Бабкіна-Мірошник.  –  Уже через дві години головному редактору зателефонували і просили видалити оголошення, бо на той час на картку надійшла колосальна для такого короткого часу сума – 20400 грн.

Навіть після того, як збір коштів був закритий, повідомлення з пропозиціями та побажаннями одужання Юрію продовжують надходити. 

Раніше ми писали також, що окупанти декілька разів за добу обстрілювали Золочівську громаду .

Автор: Інна Можейко