Вакцинація дорослих: які робити щеплення після 18 років - КОМІКС

Спецпроєкт
Автор комікса - Слобідський край Автор комікса - Слобідський край
Місяць тому Оксана водила свого маленького сина Остапа на планове щеплення. Тоді їх сімейний лікар розповів, що важливо не переривати вакцинацію в період пандемії коронавірусу. І це стосується не тільки дітей, а й дорослих.

«Слобідський край» продовжує проєкт – «Крилатий еСКулап», присвячений медичній реформі в Харківській області. За шість місяців проєкту символ нашого видання – лелека – облетить різні громади Харківщини, щоб з’ясувати, що вже змінилося в нашому регіоні після початку медичної реформи. Разом ми завітаємо в побудовані з нуля амбулаторії, відремонтовані центри первинної допомоги, поговоримо із сімейними лікарями маленьких міст і з відомими прихильниками здорового способу життя, а ще пограємо й розвінчаємо міфи. Готові перевірити свої знання? То полетіли з нами!

 

Читайте також: Чи варто робити щеплення в умовах пандемії - КОМІКС

Читайте також: Андрій Волянський про вакцинацію в умовах пандемії: які щеплення треба робити, а які – ні

Виготовлення цього матеріалу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю ТОВ «Слобідський край» та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.