Нескорена Харківщина: найдраматичніші події липня. ВІДЕО

24-го лютого Харківська область стала першим форпостом у повномасштабній війні рф проти нашої держави. І кожного дня регіон потерпає від обстрілів, руйнувань, окупації. Липень став особливо спекотним місяцем для Слобожанщини.

Теракти, застосування забороненої зброї, терор місцевих мешканців – ці та інші події стали сумним підсумком липня у регіоні та доказом воєнних злочинів, які скоює росія. Але кожен з мешканців Харківщини веде свою особисту битву на цьому фронті – від пересічного громадянина, будинок якого зруйнувала російська ракета, до фермера, який попри небезпеку продовжує збирати урожай на полі. Мирні жителі тимчасово окупованих громад, волонтери, які ризикують життям для того, щоб інші життя були врятовані, – усіх об’єднує одне – незламність. Адже попри будь-які обставини Харківщина продовжує жити.

Подробиці дивіться у відео:

«Цей проєкт  реалізується в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en). Його зміст є виключною відповідальністю авторів і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій»