Чкаловська громада: працювати вийшли і батьки, і діти

Фото: Facebook Чкаловська Рада Фото: Facebook Чкаловська Рада

Що у першу чергу потрібно відновлювати, мешканці села Іванівка Чкаловської громади вирішили самі, а потім взяли участь у роботах.

Спочатку мешканцям запропонували визначитися у фокус-групі, а потім реалізувати мініпроєкт, розповідає «Слобідському краю», начальник відділу Чкаловської селищної військової адміністрації Ірина Нічаєва.

Саме вона стала авторкою мініпроєкту «Модернізація дитячого майданчика та відновлення паркового і вуличного освітлення», який реалізується спільно з фундацією, утвореною вітчизняними та зарубіжними партнерами українського благодійного фонду.

Як зазначає Ірина Нічаєва, головною метою мініпроєкту є активізація та згуртованість мешканців громади, які роблять спільну справу.

Чи вдалося це зробити? Так. Бо відновити дитячий майданчик в улюбленому місці відпочинку мешканці прийшли сім’ями. Люди розуміли, що це їх власний вибір, усвідомлювали, що мають розділити відповідальність за виконання мініпроєкту.

Вийшли на майданчик з дітьми. Пофарбували гойдалки, пісочниці, каруселі, інші об’єкти. Далі маємо встановити опори, підключити паркове та вуличне освітлення, говорить Ірина Нічаєва.

Не обійшов своєю участю спільну справу й місцевий бізнес. Наприклад, місцева підприємниця Ольга Байбак підтримала маленьких учасників відновлення дитячого майданчика морозивом.

Як каже Ірина Нічаєва, це не останній мініпроєкт, який націлені реалізувати у Чкаловській громаді. А який саме буде наступним – визначать мешканці.

Раніше «Слобідський край» писав про те, коли в Абазівці буде якісне водопостачання.