Чому Борис Джонсон вирішив завітати в одну з громад Харківської області

Фото: скріншот відеозвернення Бориса Джонсона Фото: скріншот відеозвернення Бориса Джонсона

Колишній прем’єр Великобританії та в минулому мер Лондона Борис Джонсон записав відеозвернення, де висловив підтримку Циркунівській громаді, а також пообіцяв приїхати в село на Харківщині.

У відеозверненні, яке відомий британець записав для громади, він зазначає, що усвідомлює, як важко стало мешканцям Циркунів, коли лінія фронту знов наблизилася до них. А російське керівництво проводить варварські атаки на Харківську область. «По-перше, я глибоко захоплююсь вашою відвагою. По-друге, ви переможете! І я приїду до вас так скоро, як це буде можливо», – пообіцяв Борис Джонсон.

Як стало відомо медіа «Слобідський край», ініціатором запрошення Бориса Джонсона в Циркунівську громаду була місцева Молодіжна рада.

– Спілкуючись із волонтерами, зокрема Адою Вордсворт, громадянкою Британії, яка дуже допомагає громаді, радилися, як залучити додаткові кошти. Я сказав, що в мене є мрія, щоб до нас у Циркуни завітав Борис Джонсон. Ада відповіла, що в неї є знайомі, які можуть з ним поспілкуватися з цього приводу. Приблизно за два з половиною тижні Ада надіслала відео, яке Борис Джонсон записав спеціально для нас. У ньому він каже, що вражений тим, як ми боронимо країну, та хотів би до нас приїхати, – розповів голова Молодіжної ради Циркунівської громади Руслан Лаптій. 

Начальник Циркунівської СВА Микола Сікаленко очікує від візиту в громаду політичного діяча такого рівня передусім символічного значення – донести до всього світу правду про російську військову агресію та її трагічні наслідки.

– Коли Борис Джонсон приїде, будемо дуже раді вітати його в нашій громаді. Ми покажемо наслідки російської агресії, а він хай їх покаже усьому світу. Просто «занепокоєння» мало чим може підтримати нас. Українському народу потрібна реальна допомога, щоб вистояти в цій війні. Головна ціль – привернути увагу міжнародної спільноти до того, що відбувається на Харківщині та в Україні в цілому, – наголосив Микола Сікаленко.

«Слобідський край» раніше писав про те, що у Циркунах з’явився новий мікроавтобус і як його планують використовувати у громаді.