Гугл-форма та соцмережі: як у Дергачівській громаді налагодили зв’язок з населенням

Жителі Дергачівської громади через гугл-форму надсилають до міської ради питання, які їх хвилюють. Відповіді люди отримують через соцмережі громади.

Як розповів медіа «Слобідський край» начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко, зараз готується чергове відео. У попередньому він, зокрема, відповідав на запитання щодо відкриття відділення Укрпошти у Дергачах, можливості запуску автобуса Харків – Нова Козача, щодо відновлення вуличного освітлення, приведення до ладу дитячих майданчиків у Безруках, Шовкоплясах та центрі громади, наявності укриття для жителів мікрорайону «Піски», реалізації програми єВідновлення у прикордонних населених пунктах.

Ми бачимо, що у жителів громади багато питань, з якими вони хочуть звернутися до місцевої влади. Але ситуація така, що не можна проводити прийоми громадян, бо це наражає людей на небезпеку. Якщо висвітлювати графіки прийомів, оприлюднювати адреси, куди людям треба звертатися, ворог може саме в ці дні та у ці місця нанести удар. Щоб цього уникнути, ми вирішили налагодити онлайн-спілкування з людьми. Така форма роботи допомагає краще чути думку жителів громади, вирішувати проблеми, які людей турбують, розповідає Вячеслав Задоренко.

У Дергачівській громаді створили гугл-форму, через яку можна поставити своє запитання до представників влади. Питання обробляються, розглядаються, а потім записується відео з відповідями на них, яке поширюється через офіційні соцмережі громади.

Новий формат спілкування почав працювати у березні, вже вийшло декілька відео. Як кажуть у МВА, місцеві жителі жваво відгукнулися на нововведення.

Ми розуміємо, що, незважаючи ні на що, комунікація має бути постійною. А онлайн-форма проявила себе корисною та зручною, каже Вячеслав Задоренко.

Нагадаємо, що родина військовослужбовця з Краснокутщини отримає грантове фінансування на розширення власного тепличного господарства. А у Донецькій громаді на «Громадський бюджет» було подано 29 проєктів.