У Новопокровці після капітального ремонту відкрилась амбулаторія

Фото: Facebook Олена Слабинська Фото: Facebook Олена Слабинська

Будівля амбулаторії була пошкоджена під час обстрілу, але у взаємодії з національними та міжнародними партнерами Новопокровська громада Харківської області отримала сучасний заклад охорони здоров’я, оснащений усім необхідним.

Про це медіа «Слобідський край» повідомила Новопокровський селищний голова Олена Слабінська.

Вона розповіла, що проєкт ремонту амбулаторії виграв конкурсний відбір ще до початку повномасштабної російської агресії. У 2021 році громада почала роботу над складанням проєктно-кошторисної документації. На той час уже був створений Центр первинної медико-санітарної допомоги громади.

Робота зупинилася після початку повномасштабного російського вторгнення. Приміщення Новопокровської амбулаторії було значною мірою пошкоджено внаслідок ворожих обстрілів. Це сталося влітку 2022 року. У будівлі був пробитий дах, вибиті вікна.

Ми повернулися до реалізації проєкту з оновлення приміщення амбулаторії в Новопокровці. За рахунок наших партнерів проведені ремонтні роботи приміщень, встановлено необхідне для медичного закладу первинної ланки сучасне устаткування – все, що потрібно сімейному лікарю. За меблі та благоустрій прилеглої території відповідала селищна рада. Крім того, громада забезпечила медичний персонал амбулаторії необхідною комп’ютерною технікою, – повідомила керівниця Новопокровської громади. Вона також зауважила, що в амбулаторії залишається відкритою одна вакансія лікаря.

За інформацією Олени Слабінської, на сьогоднішній день населення Новопокровської територіальної громади складає п’ять з половиною тисяч людей. Крім того, тут проживає ще три тисячі внутрішньо переміщених осіб. Можливості оновленої амбулаторії дозволяють надавати медичні послуги всім, хто постійно або тимчасово перебуває в громаді.

«Слобідський край» раніше розповідав, як мешканці сіл Валківської громади провели ремонт розбитої дороги.