Жителі сіл Валківської громади відремонтували 12 кілометрів розбитої дороги

Фото: Анатолій Скрипник Фото: Анатолій Скрипник

Фермери з Високопільського старостинського округу Валківської громади надали 245 тисяч гривень на ремонт зруйнованої дороги, а місцеві мешканці за два дні власними силами відремонтували проблемний відрізок дороги.

Дорога місцевого значення Валки – Пархомівка перебуває на балансі державного підприємства «Дороги Харківщини» та сполучає місто Валки й село Високопілля. За словами старости Високопільського старостинського округу Анатолія Скрипника, дорога була в критичному стані, тому потребувала негайного ремонту. Велика кількість мешканців громади були вимушені витрачати багато часу, щоб дістатись до закладів соціальної сфери, навчальних закладів та робочих місць через поганий стан доріг.

– Дорогу вдалося зробити завдяки спонсорським коштам, це наші місцеві фермерські господарства. Я запропонував їм, а вони ініціативу підтримали, адже розуміли, що дорога в дуже жахливому стані і її не зроблять найближчим часом. Ями були дуже великі, в одну довелося висипати дві вантажівки суміші. Маршрутка цією дорогою вже не ходила, бо просто нереально було проїхати. Тепер до нас і швидка допомога, і рятувальники зможуть приїхати. За два дні праці нам удалося відремонтувати 12 кілометрів дороги, на це пішло 245 тисяч гривень, – говорить Анатолій Скрипник.

дорога до ремонту

дорога у Валківській громаді до ремонту

Дорога до ремонту

До роботи залучили 10 одиниць різної техніки та використали 915 тонн щебеневої суміші.

– Працювати вийшло 48 людей, це все місцеві мешканці, які змогли долучитися до роботи. Ми всі давно дуже хотіли, щоб у нас була нормальна дорога, бо доїхати до Валок для кожного водія було випробуванням. Усім людям упродовж двох днів довелося важко попрацювати, бо роботи було чимало, але ми все ж зробили це, – каже староста Високопільського старостинського округу.  

процес ремонту

Ремонт дороги

Раніше ми писали, що у Харківській області дорожники виконують ямковий ремонт на одній з прифронтових доріг. 

Автор: Ксенія Карпенко