Усі статті

Фото з соцмереж

Наступив на щось гостре: куп’янський школяр отримав небезпечне захворювання після подряпини

Страшна історія трапилася з куп’янським школярем Сашком – для нього купання на пляжі ледь не закінчилося трагедією. Вже майже місяць хлопчик бореться із хворобою, яка розпочалася з подряпини.

фото www.fashionlady.in

Секрети привабливості: як позбутися запаху поту

Ви регулярно приймаєте душ і перевдягаєтеся в чисте, але відчуття свіжості зникає вже через півгодини? Не впадайте у відчай – боротися із запахом поту хоч і складно, але можна.

Фото: www.interlinks.ru

Чоловічі головні убори минулого століття: кепка-аеродром, пижик, півник

Сомбреро, болівар, конфедератка, феска, котелок, циліндр, тюбетейка... Видів чоловічих головних уборів безліч, і перелічене – тільки верхівка капелюшного айсберга. Є що згадати й нам.

http://supersadovnik.net

Смородина: її види і користь

Смородина - одна з найвідоміших і найпопулярніших ягід, які ми їмо. Дехто її цінує за дивний смак, а хтось за численні корисні властивості. У природі налічується близько 140 сортів смородини, але основних різновидів три - чорна, червона і біла.

фото: Марина Проценко, http://stsaltiv.gov.ua/

Перша об’єднана: чим живе сьогоднi Старосалтiвська громада

Старосалтівська селищна об’єднана територіальна громада стала першопрохідцем у процесі реформування місцевого самоврядування та децентралізації на Харківщині.

Фото: ctoby-pomnili.com

Валентина Сєрова і чоловіки її життя

«Радянська Мерилін Монро», «третя білявка Радянського Союзу», «дівчина з характером», «зірка кіно 40–50-х», «муза Симонова» – усе це про Валентину Сєрову.

Колаж "СК"

Молоко-2018: приймуть тільки найкраще

Із 1 січня 2018 року набудуть чинності зміни до ДСТУ. Відповідно до них матимемо три сорти молока замість чинних сьогодні п’ятьох: екстра-клас, вищий і перший. "СК" шукав відповідді на запитання, чи означатиме це реальне підвищення якості молочних

Фото: fc-metalist.com

Немає злого, щоб на добре не вийшло

Для харків’ян одним із символів міста, поряд із Дзеркальним струменем, Каскадом, ХНАТОБом і лісопарком, є, безумовно, футбольний клуб «Металіст». Успіхи й невдачі команди дуже близько сприймалися і сприймаються жителями Харкова, навіть тими, хто не зарахо

Фото: 20th.su

Як городян у селі змушували працювати

Це зараз містяни працюють «на фазенді» задля власного задоволення. А були й такі часи, коли працівники невиробничої сфери (зайнятих у сфері матеріального виробництва це зазвичай не стосувалося) і учні-студенти «віддавали данину» сільському господарству.

abveks.ru

Як підготувати погріб до зими

Кінець літа – початок осені – час заготівлі продукції про запас і закладання її на зберігання. Як правило, продукти зберігають в погребі. Тому розберемося, як його підготувати до зимового сезону.

kh.vgorode.ua

Студентські роки в минулому столітті

Найкраща пора життя в кожного – молодість. Мабуть, тому найчастіше «дорослі» чоловіки згадують, як вони служили в армії, жінки – як народжували першу дитину, а ті, хто закінчив виш, – студентство. Згадаймо й ми, яким воно було років 40 тому.

Фото: cotlix.com

Газ, дрова чи електрика. Чим буде вигідніше опалюватися взимку

Коли за вікном +35 і пече сонце, складно уявити сніг і січневі морози. Але готуватися до зимових холодів зараз – саме час. Скільки вам знадобиться газу, вугілля та дров для опалення і у скільки це вам обійдеться в прийдешні морози, читайте далі.

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online