Усі статті

Фото з соцмереж

Інфекції атакують: чи прийдуть кір і ботулізм на Харківщину

В Україні шириться захворювання кором. Випадки зафіксували у 15 областях. Причиною того, що хвороба активізувалася, медики називають недостатний рівень вакцинації.

Безвіз: відповідді на актуальні запитання з перших вуст

Начальник візового відділу Департаменту консульської служби МЗС України Анна Тіщенко відповіла на поширені запитання щодо безвізу.

Фото з соцмереж

Операція «Реанімація»: що пропонує нова медицина

Три пакети медичних послуг, три варіанти фінансування, а ще справедливий принцип «гроші ходять за пацієнтом», здорова конкуренція серед лікарів та нове життя сільської медицини.

фото: Марина Проценко, Роман Шупенко

(Не)перспективна Бурьонка: як правильно інвестувати у тваринництво

Непрогнозована цінова політика, застарілі технології, а також відсутність ринків збуту – сьогодні тваринництво називають невигідною галуззю.

Фото надані героєм публікації

Світові тренди від школярів: як діти Харківщини змінюють рідні міста

Створити власну бібліотеку в парку міста для обізнаності жителів, розмалювати будинки та паркани для затишку, а також стежити за подіями через власний ЗМІ – свої мрії школярі області реалізували у добрі та корисні справи.

Фото з соцмереж

Гроші на старість: що пропонує пенсійна реформа

Протягом найближчого року український Уряд планує перейти до нової пенсійної системи. «СК» з’ясував, коли і які нововведення запрацюють для україн­ців, якими будуть пенсійний вік і стаж, а головне – на скільки зростуть пенсії.

фото: Марина Проценко

Зв’язок поколінь: як громаді та бізнесу в злагоді жити

Якщо в селі живуть ентузіасти, які не тільки словам, а й ділом підтверджують свою любов до рідної землі, – українське село прире­чене на успіх.

Фото Ірини Кисіль

«Чужа молитва» - своя історія

Фільм «Чужа молитва» – це історія про татарську дівчину, яка під час Другої світової війни врятувала багато єврейських дітей. А для харків’янки Марії Горської, яка на екрані грає маму Сари, це ще й особиста сповідь, біль та сімейна трагедія.

фото із соцмереж

Безповоротне роздержавлення: що чекає на українську пресу

Реформа друкованих державних та комунальних ЗМІ, яка розпочалася 1 січня 2016 року, триває вже майже півтора роки. Залишилося ще стільки ж, адже до кінця 2018-го вона має фінішувати.

Фото із соціальної мережі

Прибуткова зелень. Ліс шумить і чекає на реформи

Одна з основних цінностей України – деревина – сьогодні виходить на шлях комплексного реформування. Як його бачать урядовці і фахівці галузі, на кого рівняються, чи слід очікувати простим споживачам подорожчання дров, дізнавався «СК».

Фото: http://krasnogradrada.blogspot.com, Марина Проценко

Натхненні ідеєю: успішна формула розвитку району

Зробити все, щоб молодь не покидала рідне місто та не змінювала домівку на далекі мегаполіси. Такі пріоритети визначили для себе красноградці. Для цього намагаються і освіту розвивати, і дозвіллям усіх забезпечити, і якість життя підвищувати.

Фото: із особистого архіву героїв

Усе, про що мріяла

Дана Романовська з Печенізького району у 26 років наважилася взяти дитину на виховання. Сьогодні вона вже мешкає у Харкові й сама, без чоловіка, виховує дев’ятьох дітей. Про цю надзвичайну жінку – наша розповідь до Всесвітнього дня матері.

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online