Усі статті

Фото з соцмереж

На варті добробуту

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування.

Фото: www.oblrada.kharkov.ua

Харківщина має бути в авангарді розвитку місцевого самоврядування

Про результати реформи місцевого самоврядування, перші здобутки та невдачі, про нові завдання та виклики, які постають перед 477 місцевими громадами, говоримо з головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим.

Фото: newstes.ru

«Ми падаємо. Допоможіть!». Найгучніші авіакатастрофи в світі спорту

Минулого вівторка, 29 листопада, весь світ приголомшила трагедія в Колумбії – бразильська футбольна команда «Шапекоенсе» розбилася на літаку дорогою на фінал Копа Судамерікана. «СК» згадує про найстрашніші авіакатастрофи в історії спорту.

Фото з соцмережі

Грошові перспективи українців

Як підвищення соцстандартів змінило оклади українців та коли чекати наступний валютний транш і зміни у валютному законодавстві.

Фото з соцмереж

Відкрити доступ до здоров’я: українцям обіцяють дешеві й безкоштовні ліки

Доступні ліки в наступному році – правда чи ірреальність? Близько півмільйона гривень уряд планує виділити на реімбурсацію ліків.

фото Марії Зайцевої

Юрій Данильченко: Прагнемо наповнити реформи сенсом

Прокуратура вже не та. Реформи, що прокотилися країною останніми роками, торкнулися і цього відомства.

Фото автора

Мерефа ініціативна: в місті за рік реалізували п’ятнадцять міні-проектів

Огорожа на стадіоні, обладнання спортивних майданчиків, заміна вікон у навчальних закладах та ін. – усе це зробили за рік у Мерефі завдяки перемогам в обласному конкурсі «Разом у майбутнє». І на досягнутому новостворена територіальна громада зупинятися не

Фото з соцмереж

Новорічне турне по цінах: як цьогорічний відпочинок вдарить по гаманцю

Новий рік – пора, коли хочеться чогось особливого. А оскільки у цьому році вихідних не так багато, тому часу на роздуми майже не лишається. «СК» підготував кілька порад, де і як весело зустріти Новий рік, врахувавши середню зарплату жителя Харківщини.

Фото з соцмереж

Справжній господар: Хто зібрав найбільше читацьких симпатій?

Протягом двох місяців у рамках конкурсу "Справжній господар - 2016" на своїх сторінках "СК" розповідав про народних лідерів сільських громад Харківщини - місцевих аграріїв.

Фото: Дмитро Кузубов

Справа про продаж дитини: усі подробиці

У понеділок на Харківщині сталася подія, яка просто приголомшила суспільство. Педагог однієї із шкіл-інтернатів області намагалася продати свою ученицю. Той факт, що «товар» - живий, не збентежив освітянку, адже свої торги вона проводила близько року.

Io.ua

Чому не можна робити «латкове» утеплення

Між комплексним та клаптиковим утепленням обирають найчастіше другий варіант. Адже він коштує дешевше і не потребує погодження із сусідами. Утім, на ділі «латки» на фасаді і грошей не економлять, і шкодять сусідам та всьому будинку, і взагалі незаконні.

Фото надано жителями селища Борова

«Колос» у занепаді. Чому вмирає головний стадіон Борівського району

Некошена трава, купа сміття, розкрадені трибуни, дірявий дах – такий нинішній стан Центрального стадіону «Колос» у Боровій. Уперше за десятки років тут не проводиться чемпіонат району з футболу, бо самій споруді довго не могли знайти господаря.

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно