Усі статті

фото: Марина Проценко

Аграрне підкріплення: чи замінить дотація спецрежим ПДВ

Усього цього року на підтримку аграрної галузі Уряд України передбачив 5,5 мільярда гривень, що у 20 разів більше, ніж роком раніше. Але державну допомогу отримають аж ніяк не всі. Тож кому перепаде і скільки, з’ясовував «СК».

Фото Бріани Янковської

У село – не до бабусі

Втекти на кілька днів від міської метушні, насолодитися тишею та дивовижними краєвидами – звичайна практика для багатьох європейців. У країнах ЄС сільський зелений туризм достатньо потужний і розвинений напрям. В Україні першопрохідцями в наданні послуги

Фото: Тетяна Василець

Місто - це пластилін, з якого потрібно ліпити красу. Майстер-клас від Тростянця

У цьому невеликому райцентрі всі комунальні підприємства працюють з прибутком, місцеві депутати го­лосують на планшетах, про проблеми містяни повідомляють владі через Інтернет, і є ще купа таких ноу-хау, що й великим містам є чому повчитися.

Рекордсмени за віком, любов’ю та мудрістю

Історії про жінок, які пам’ятають три війни та голод.

Фото із соціальної мережі

Збираємося на бал. Скільки коштуватиме випускний цього року

Випускний вечір – це не тільки ознаменування закінчення шкільної пори, а для когось ще й перший вихід у світ. У яку копієчку він обійдеться цього року та як правильно підібрати вбрання – у нашому матеріалі.

Фото: пресс-служба 1+1, соцмережі

Віра Кекелія: «Головне – баланс у житті: творчість і повноцінна сім’я»

Харків’янка Віра Кекелія прийшла на проект «Голос країни» з непростою життєвою історією. Співачка покинула гурт «А. Р. М. І. Я.», пережила розтавання з коханим та ледь не поїхала за кордон.

Фото: eurointegration.com.ua

Як харківським виробникам завоювати європейський ринок

Минулого року український експорт у країни ЄС зріс на кілька відсотків. Харківський внесок у цей показник доволі скромний. Такий стан речей не влаштовує регіональний бізнес, і його представники намагаються знайти «ключі» від найбільш захищеного ринку світ

Фото із архіву

Нове життя для балаклійців

З кожного району «по цвяху» на відбудову Балаклії.

Фото:ru.epizod.ua

Право на квадратні метри. Як приватизувати житло в гуртожитку

Для жителів Харківської області, які роками мешкали в кімнатах гуртожитків підприємств і не мали змоги назвати їх своєю власністю, з’явився шанс змінити ситуацію.

Фото Юлії Шматченко

Що змінилося у Чкаловському після об’єднання

Нові освітянські підходи, реформування охорони здоров’я у громаді та бажання приєднатися до «Доступних ліків». Такими є перші кроки нового життя Чкаловської об’єднаної громади.

Фото з соцмереж

Де дістати доступні ліки

На Харківщині стартувала державна програма «Доступні ліки». За два тижні чимало аптек області вже уклали договори з лікарнями, а пацієнти нарешті почали отримувати ліки безкоштовно або з невеликою доплатою.

Фото з архіву героя

Юна королева математичної Європи

Вона розв’язує найскладніші математичні завдання, вправно грає на гітарі, а ще може закружляти в ритмі вальсу або танго. У цієї дівчини багато талантів. Знайомтеся, учениця харківської гімназії № 45 Ольга Шевченко, яка нещодавно стала кращою на Європейськ

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online