Усі статті

Фото Євген Полтавець

Складна, як Еверест

Як харківські альпіністи підкорили найскладнішу вершину Кавказу.

Фото: Тетяна Василець

Спечені овочі. Яким буде врожай та ціни на нього

Погодні примхи суттєво відзначилися на городині. Експерти застерігають: із врожаєм окремих овочів будуть проблеми. Чого не вистачить, що купуватимемо в інших регіонах та на що можуть підскочити ціни на харківських ринках уже цієї осені дізнавався "СК".

фото: www.medmoon.ru

Бузина на городі: чи корисна вона

Зі словом «бузина» у нас не виникає ніяких особливих уявлень, крім тих, що це звичайний кущ, який в сільській місцевості росте скрізь і всюди.

dljadachnikov.ru

Декоративні цибулі для клумби та вази

У більшості людей слово «цибуля» асоціюється із ріпчастою. А втім ботанічний рід цибуля (Allium L.) нараховує близько 600 видів рослин, серед яких чимало вельми декоративних.

Фото з соцмереж

А що нового у школі? На учнів чекають ігри, тематичні дні та право з першого класу

Уже незабаром для школярів та педагогів розпочнеться гаряча пора, а в рамках реформування української освіти першокласники Харківщини навчатимуться за новим стандартом. Проте, під нововведення потрапили не всі.

фото: Марина Проценко, http://oblrada.kharkov.ua/ua/

Креативні ідеї від чугуївців

Наблизити послуги до людей – основне завдання, яке ставлять перед собою чугуївці. Це стосується і медицини, і оздоровлення, і навчання. Однак до втілення всіх ідей тут мають особливий підхід.

Фото: ru.depositphotos.com

Фермерське щастя: тваринництво, переробка і кооперація отримає мільярд

Держава наступного року готова підсобити фінансами вітчизняним фермерам, щоправда, не всім. У пріоритеті – невеликі господарства із земельними ділянками не більше 100 га, садівництва й тваринники, а ще – кооперативи.

Фото: із особистого архіву героїв

У горах ти відчуваєш себе мурахою серед гігантів — Геннадій Копейка

Один з найвідоміших альпіністів України, харків’янин Геннадій Копейка за свої 57 здійснив понад сотню висотних підйомів. Нещодавно, 31 липня, він повторив своє сходження 35-річної давнини на семитисячник – Пік Абу Алі ібн Сіни.

фото: www.titaninsulation.co.uk

Цвіль у домі: як з нею боротися

«Плачуть» вікна, цвітуть стіни, здуті шпалери і неприємний запах - усе це попереджає про надмірну вологість у приміщенні. Як наслідок, розвивається грибок і пліснява.

Фото: Марина Проценко, http://oblrada.kharkov.ua/ua/, http://decentralization.gov.ua/, Центр розвитку місцевого самоврядування у Харківській області

Гроші громади: чого варте об’єднання

Ремонт доріг, створення рекреаційних майданчиків, сучасних цент­рів надання адміністративних послуг, оновлення будівлі шкіл, дитячих садків та лікарень – усі ці перетворення для звичайного села, на перший погляд, – нездійсненна мрія.

Фото: із соціальної мережі

У кіно – всім селищем. У райцентрах просто неба безкоштовно показують фільми

Кіно під відкритим небом за останні роки набуло популярності не лише у мегаполісах, а й у селищах. Американську традицію перейняли й у Харківській області. Зокрема, у селищах Борова та Нова Водолага її вже втілюють у реальність.

Фото із соцмережі

Покинуті дітьми. Як пристосуватися до від’їзду дітей з дому

Цей стан називають синдромом порожнього гнізда. Діти виростають і залишають батьківський дім. Для одних такі зміни проходять досить легко, а для інших залишитися удвох, а то й одному, – справжнє випробування.

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online