Завод Малишева підвищив зарплати працівникам

Завод Малишева підвищив зарплати працівникам

http://zn.ua/

Середня зарплата зросла на 2,3 %.

За результатами роботи за 10 місяців 2013 року ДП «Завод імені В.О.Малишева» показав зростання обсягів виробництва на 5,5% (у порівнянні з аналогічним періодом минулого року). У тому числі обсяг виробленої продукції спеціального призначення збільшився майже на 26%, - повідомили в УкрОборонПромі.

Підприємство за 10 місяців поточного року випустило продукції на 216 млн. грн, що більш як на 11 млн перевищує минулорічні показники. Вартість виробленої спецпродукції склала майже 206 млн грн.

Також, завдяки впровадженню енергозберігаючих технологій, підприємству вдалось скоротити енергозатрати. Так витрати на газ скоротились на 63% (за рахунок переведення газового опалювального обладнання на тверде паливо), а на електроенергію – на 21%.

Середньомісячну продуктивність праці на одного штатного працівника вдалось збільшити на 18%, а середня зарплата зросла на 2,7%.

Як повідомлялося, перше півріччя 2013 року «Завод імені В.О. Малишева» завершив з чистим прибутком в 0,5 млн. грн. За цей же період відрахування до бюджетів усіх рівнів зросли до 17 млн. грн.

Також генеральний директор ДП «Завод ім. В.О.Малишева» Вадим Федосов наголошував на важливості впровадження енергозберігаючих технологій на підприємстві.

- Плануємо у зимовому сезоні скоротити енерговитрати, тільки за рахунок енергозберігаючих вікон мінімум на 30%. Енергозбереження - одна з пріоритетних цілей, які ставить перед нами Концерн «Укроборонпром» і яку ми самі ставимо перед собою, - зазначав Федосов.

За матеріалами: УкрОборонПрому