У Харкові відкрилася губернаторська ялинка

У Харкові відкрилася губернаторська ялинка

Фото: ХОДА

Голова ХОДА Юлія Світлична 29 грудня взяла участь у відкритті губернаторської ялинки.

«Бажаю вам, щоб цей рік став для вас найцікавішим, і щоб ваші мрії збувалися, а ми, дорослі, зробимо для цього все можливе. Бажаю вам успіхів у навчанні, уважних та справедливих вчителів, нових звершень та перемог», - звернулася до дітей в залі Юлія Світлична.

У залі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка зібралися 1500 глядачів. На губернаторську ялинку були запрошені діти-вихованці інтернатів, діти-сироти, діти учасників АТО і чиї батьки загинули в зоні проведення антитерористичної операції, обдаровані діти, діти з обмеженими можливостями та з малозабезпечених сімей. Маленькі глядачі приїхали з усіх районів Харківської області.

Юлія Світлична розповіла, що в цьому році для маленьких глядачів підготували цікаву програму: харківським дітлахам показали прем'єру вистави «Золотоволоска», яку підготували актори ТЮГу спільно з дитячим балетним театром. А у фойє діти могли пограти з клоунами і тваринами. Після закінчення заходу маленькі глядачі отримали солодкі подарунки.

«Новорічні заходи будуть проведені в кожному місті і районі Харківської області. У святкових ялинках візьмуть участь близько 40 тисяч дітей. У бюджетах усіх рівнів були закладені необхідні для цього кошти. Я впевнена, що дітлахам сподобаються новорічні заходи», - сказала Юлія Світлична.

Микола Мельник