Як харківський ліфт зловив злочинців

Як харківський ліфт зловив злочинців

http://www.freetavrida.org/

Нещодавно завдяки встановленій у ліфті камері відеоспостереження в Дзержинському районі міста Харкова були затримані злодії.

Як розповів директор комунального спеціалізованого підприємства “Харківміськліфт” Анатолій Кандауров, злочинці займалися тим, що зрізали кабеля і підозрюються в нанесенні збитків на суму 500 тис. грн. 

- Створений на підприємстві центральний диспетчерський центр дозволив розв'язати нам чимало актуальних питань, - зазначив Анатолій Кандауров. - Окрім того, що вони стали на заваді різним розкрадачам комунального майна, він виконує і найголовніший принцип нашої роботи: безпека людей понад усе. Зокрема, спеціальне програмне забезпечення дозволяє диспетчерам центру в разі застрягання людей у ліфті направити до них по короткому маршруту найближчу автомашину аварійної служби. Зараз на визволення пасажирів з ліфтів потрібно до 30 хвилин, в залежності від обставин, але цей час поступово скорочується. До того ж, завдяки такому відеозв'язку диспетчери мають хорошу нагоду підтримати морально людей, поки до них не приїде допомога.

Ігор Тесло

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ