Харківський університет побив власні рекорди

Харківський університет побив власні рекорди

На сьогоднішній день до Національного університету ім. В.Н.Каразіна вже подано 17044 заяви, причому на деяких факультетах кількість заяв перевищує 2000, що є рекордом, адже у попередні роки цей показник не перевищувався.

Про це повідомив ректор університету Віль Бакіров. Сьогодні тут відбулось засідання Приймальної комісії. У роботі засідання взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, повідомляє сайт облради.

Найбільш популярними факультетами, за словами В. Бакірова, є економічний, іноземних мов та соціологічний. Так, на економічний факультет надійшло 2 577 заяв, на факультет іноземних мов – 2029, на соціологічний – 1 637 заяв.

За словами В.Бакірова, кожна четверта заявка була подана через електронну форму подачі документів.

«Те, що університет прийняв найбільшу кількість заявок на навчання серед вузів Харківщини – це об’єктивно, - вважає голова обласної ради Сергій Чернов. - Вже багато років рейтинг університету один з найвищих в Україні».

За словами В. Бакірова, на сьогодні в усіх приймальних відділеннях на факультетах обстановка ділова та спокійна. Черги подекуди є, але невеличкі. 

За матеріалами: Харківська обласна рада