Марина Порошенко приїхала до харківських дітей із подарунками

Марина Порошенко приїхала до харківських дітей із подарунками

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Харківський обласний центр реабілітації дітей, де перебувають діти віком від 3 до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах та залишилися поза сімейним оточенням.

Марина Порошенко оглянула Центр, поспілкувалася з адміністрацією та вихованцями закладу.

Розповідаючи про діяльність Центру, начальник служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації Тетяна Печерських зазначила: «За час своєї діяльності Центр прийняв близько 10 тисяч дітей. Нашим завданням є надання дітям комплексної соціальної, психологічної, педагогічної та інших видів допомоги та соціальних послуг. Але найголовніше завдання, що стоїть перед нами, - це повернення дитини до біологічної родини, влаштування дітей до сімейних форм виховання».

Проживаючи в Центрі, діти навчаються в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Харкова, відвідують спортивні та творчі гуртки у Центрі. До приїзду дружини Президента діти підготували концерт.

Представляючи виступаючих, виконуюча обов’язки директора Центру Лариса Дронь зауважила: «Організація дозвілля займає у нас одне з пріоритетних місць. Проведення свят урізноманітнює нашу буденність, згуртовує вихованців та вихователів, перетворює виховний процес у цікаву та пізнавальну подію, допомагає дітям розкрити свій творчий потенціал».

На згадку про відвідання Центру діти подарували Марині Порошенко подарунки, зроблені власноруч на гуртку з декоративно-прикладного мистецтва. Дружина Президента передала Центру потужний бойлер для нагрівання води та солодощі для вихованців.

За матеріалами: сайт ХОДА