Харків'яни здобули ще два золота на Параолімпіаді

04.09.2012 07:16 Спорт

За підсумками п'ятого дня ХIV літніх Паралімпійських ігор Україна здобула ще 9 медалей, дві з яких здобули харківські спортсмени, повідомляє  сайт Національного комітету спорту інвалідів.

Справжній фурор викликав харківський пловець Максим Веракса, котрий, не зважаючи на те, що дистанція, за його словами, була досить нелегкою, виборов золоту нагороду. Максим Веракса не лише здобув золоту медаль на дистанції 200 метрів змішаним стилем, але й встановив новий параолімпійський рекорд, показавши час 2:12.42.

Харків'янка Яна Бережна стала другою на дистанції 100 метрів брасом, поступившись дві секунди Майї Рейчард зі Швеції.

Отже, за підсумком п’ятого дня змагань, українська команда завоювала 42 високі нагороди: 15 золотих,  12 срібних та 15 бронзових медалей. Наразі вона обіймає п’яту сходинку у загальному неофіційному заліку. Попереду команди Китаю, Британії, Росії та Австралії.

Джерело: сайт НКСІ