Перемогу на Кубку України з плавання здобула харків'янка

Перемогу на Кубку України з плавання здобула харків'янка

Фото: other.sport.ua

Змагання в 25-метровому басейні відбулися в місті Біла Церква Київської області.

В турнірі взяли участь плавці зі всієї України, а за його підсумками на рахунку збірної Харківської області були 1 золота, 5 срібних та 2 бронзові нагороди.

Найкращий результат показала Марина Колесникова. Вона стала переможницею на дистанції 200 м на спині (2:10.40). Найближчу суперницю - Юлію Крутоголову з Києва - Марина випередила на 0.57сек.

Крім того, на рахунку Колесникової були дві срібні медалі. Вона фінішувала другою на дистанції 100 м на спині. Показавши результат 1:01.03, харків’янка відстала від киянки Юлії Крутоголової на 0.19 сек.

Також Марина здобула «срібло» в естафеті 4x50 м (комбінована-змішана) разом з Олегом Кузнєцовим, Олексієм Асташовим та Валерією Гунченко. Харківська команда показала результат 1:47.80 та відстала від переможців – команди з Дніпропетровської області - на 4.37 сек.

Олег Кузнєцов ще двічі підіймався на другу сходинку п’єдесталу пошани. Він здобув срібну медаль на дистанціях 100 м батерфляєм (0:53.11). Переможцем на цій дистанції став Дмитро Прожога з Дніпра, який випередив харків’янина на 1.35 сек. Ще одне «срібло» Олег виборов на дистанції 100 м комплексним плаванням. Від переможця - Андрія Хлопцова з Києва - він відстав на 1.02 сек. Крім того, на рахунку Кузнєцова була бронзова медаль на дистанції 50 м батерфляєм (0:23.92).

Визначився володар Кубка Харківщини з футболу серед ветеранів 

Також срібним призером Кубка України став харків’янин Ілля Тесленко. Він фінішував другим на дистанції 200 м вільним стилем та на 1.15 сек. відстав від переможця - Сергія Фролова з Запоріжжя.

Ще одну медаль харківські плавці здобули в змаганнях серед жінок на дистанції 200 м брасом. З результатом 2:31.08 бронзовою призеркою стала Анастасія Малявіна, - повідомляють в Управлінні зі справ молоді та спорту ХОДА.

Микола Мельник