Харківські хокеїсти не зуміли перервати переможну серію «Донбасу»

24.01.2019 09:01 Спорт
Вчора, 23 січня, харківський хокейний клуб «Динамо» на своєму льоду приймав чинного чемпіона України «Донбас».

В рамках 32-го туру чемпіонату Української хокейної ліги харківське «Динамо» в рідних стінах зустрічалося з «Донбасом».

Як передає сайт УХЛ, стартовий період господарі провели гідно. Харків'яни часто загрожували воротам Богдана Дьяченка, тому воротареві «Донбасу» доводилося не один раз вступати в гру. Проте, в контратаці Дмитро Ігнатенко вивів гостей уперед  – 0: 1.

Здавалося, що інтрига в матчі живе і донеччанам буде непросто. Однак динамівці відверто провалили другу 20-хвилинку. Спершу двічі в меншості «Донбас» довів свою перевагу до трьох голів, а вже в рівних складах гості добили опонентів ще трьома шайбами.

За рахунку 0:6 господарям залишалося боротися лише за власний престиж. І все-таки пробити Дьяченка вдалося Данилу Бабчуку. До кінця зустрічі «Донбас» закинув і сьому шайбу, але її відмінили після повтору.

6:1 – «Донбас» продовжує переможну серію, яка тепер нараховує 16 поєдинків.