Суддю підозрюють у приховуванні трьох мільйонів гривень

Суддю підозрюють у приховуванні трьох мільйонів гривень

Фото: Уніан

Підозру у скоєнні злочину дитективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) повідомили судді господарського суду Харківської області.

Жінку підозрюють у декларуванні недостовірної інформації. Про це 30 травня повідомили в НАБУ. Зокрема,  судді господарського суду Харківської області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України («Декларування недостовірної інформації»).

Як встановили детективи НАБУ, суддя подала у декларації за 2015 рік завідомо недостовірні відомості щодо майна, яке у 2015 році перебувало у її та членів її родини користуванні, а також було зареєстровано за юридичною особою, у якій член сім`ї судді мав істотну частку корпоративних прав. Загальна сума незадекларованих активів — 3 667 006 грн.

Зокрема йдеться про дві квартири та машиномісце у Харкові, земельну ділянку, домоволодіння з прилеглими господарськими спорудами у Харківській області вартістю понад 1,2 млн грн та дороговартісний автомобіль.

Це досудове розслідування детективи Національного бюро здійснюють із грудня 2016-го за заявами громадських організацій.

У НАБУ застерігають, що відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також по темі: Полювання на хабарників: як працює і чому буксує антикорупційна машина в Україні

Автор: Тетяна Василець