На який термін ДАІ видаватиме водійські права

На який термін ДАІ видаватиме водійські права

http://www.1tv.ru

У ДАІ визначили терміни, на які видаватимуть водійські права

У Департаменті ДАІ українського МВС нагадали автолюбителям про набуття чинності постанови уряду Про Єдиний державний демографічний реєстр і документи, які підтверджують особистість або її спеціальний статус,- повідомляє Корреспондент.

Цим рішенням затверджені єдині зразки бланків документів, що посвідчують особу, в тому числі посвідчення водія. Також нова постанова регламентує оформлення, видачу, обмін, пересилання чи знищення таких документів.

Крім того, Кабмін встановив терміни дії водійського посвідчення. Документи на право керування транспортом категорії А, А1, В і В1, які будуть оформлені і видані після прийняття постанови - 20 років з дня видачі. Для інших категорій - 10 років з дня видачі.

Відзначається, що посвідчення потрібно буде обмінювати в установленому порядку.

У ДАІ додали, що документи, видані до набрання чинності цією постановою, діють протягом строку, на який вони були видані. До введення та видачі документів, зразки бланків яких затверджені цим рішенням, документи оформлюються з використанням бланків попередніх зразків.

Раніше в українській автоінспецкціі нагадували водіям, що термін дії прав "радянського" зразка завершується 1 січня 2014 року.

За матеріалами: Корреспондент