Харківський «Металіст» переміг у першому домашньому матчі сезону. Фото

02.08.2021 08:45 Фото/Відео
Футбольний клуб «Металіст» у рамках другого туру Першої ліги в Харкові приймав ФК «Ужгород».

Перший м’яч у цьому поєдинку, який пройшов учора, 1 серпня, вболівальники на ОСК «Металіст» побачили лише в компенсований арбітром час до першого тайму. Володимир Танчик виконав простріл, який у власні ворота зрізав захисник гостей Дмитро Сартіна.

Подвоїти перевагу харків’яни зуміли на початку другої години гри. Фарез Балулі зі штрафного навісив на лінію воротарського майданчику, звідки влучно головою пробив Олександр Мизюк – 2:0. На 77-й хвилині гри ужгородці повернулися в гру. Це Віктор Хомченко головою замкнув подачу з кутового – 2:1. Втім домогтися свого і зачепитися за нічию гостям не вдалося. Більш того, вже в кінці матчу відзначився півзахисник господарів Жо, встановивши підсумковий рахунок зустрічі – 3:1.

Харківський «Металіст» здобуває другу перемогу поспіль і наразі розташовується на другій позицію. Окрім «жовто-синіх» шість очок мають криворізький «Кривбас», який наразі посідає першу сходинку турнірної таблиці, і «Краматорськ».

Наступну гру харків’яни проводитимуть найближчої суботи, 7 серпня. Підопічні Олександра Кучера на виїзді зустрічатимуться з «Прикарпаттям».

Автор: Савелій Мякушко