Без болю і страху: сучасні технології дозволяють лікувати зуби навіть уві сні

Promo
16.06.2020 14:39 Корисно
Фото: lumident.kiev.ua Фото: lumident.kiev.ua

Ви до останнього відкладаєте візит до стоматолога? Приймаєте перед кабінетом заспокійливе? Вам потрібна вся сила волі, щоб сісти в крісло і відкрити рот, а звук бормашини змушує вас панікувати? Спокійно: вихід є.

Світова статистика говорить про те, що третина населення Землі боїться стоматологів. Нові технології в стоматології, які застосовує стоматологія на Позняках Люмі-Дент  дозволяють не тільки поставити якісну пломбу або відреставрувати зуб, але і зробити так, що самого процесу лікування ви навіть не помітите.

Медичний сон у стоматології: комфортно і безпечно
Якщо ви хоч раз перед походом до стоматолога мріяли про те, як здорово було б прийти, сісти в крісло, заснути, а прокинутися вже з вилікуваними зубами, то знайте: тепер така можливість існує, і не де-небудь в Америці чи Німеччині, а у нас, в Україні. Вислів «я можу лікувати зуби тільки під загальним наркозом» тепер не просто реальність, а проста і безпечна процедура. Щоправда, є одне «але»: довірити її можна тільки професіоналам.

Фото: lumident.kiev.ua

На кого це розраховано:
1. На тих, хто панічно боїться стоматологів.
2. На тих, у кого алергія на місцеві знеболюючі.
3. На тих, у кого запланована довга (більше двох годин) або складна робота (установка вінірів, імплантів, видалення зубів мудрості).
4. На дітей – більшість з них бояться стоматолога: часто дитину неможливо вмовити навіть відкрити рот.

Так, медичний сон у стоматології – це наркоз: пацієнта укладають в зручне крісло, лікар-анестезіолог вводить у вену спеціальний препарат і контролює його стан протягом усього часу, поки той проходитиме стоматологічне лікування. Але вже через годину після закінчення процедури пацієнт зможе навіть сісти за кермо авто. Протипоказанням для неї можуть бути тільки захворювання серцево-судинної системи або психічні захворювання.

Медичний сон у стоматології буває двох видів: поверхневий, коли пацієнт знаходиться у свідомості, але не відчуває болю і не відчуває страху, і глибокий, коли пацієнт нічого не відчуває і ні на що не реагує.

Переваги поверхневого медичного сну в стоматології:
1. Пацієнт реагує на слова лікаря і виконує його прохання, а значить, лікування проходить більш якісно.
2. Менше токсичне навантаження на організм.
3. Менший ризик зупинки дихання або проблем із серцево-судинною системою.

Система знеболювання одного зуба в сучасній стоматології

Якщо з якихось причин медикаментозний сон – не для вас, то можна спробувати найсучаснішу методику знеболювання одного зуба. Ні, ніяких уколів шприцом в ясна вам не робитимуть. Та й самого шприца ви не побачите. Система комп’ютерної анестезії (STA) – це справжня революція в стоматології.

Фото: lumident.kiev.ua

Невеликий прилад, дротик і накінечник, схожий на звичайну кулькову ручку, дозволяє знеболити тільки той зуб, з яким буде працювати стоматолог. У вас не німітимуть щока, язик і губи, процес знеболювання відбувається швидше, а препарату потрібно менше – адже цей метод більш точний, ніж звична вам анестезія за допомогою уколу в ясна.
Звичайно, ці нові технології в стоматології будуть «працювати» тільки в тому випадку, якщо їх будуть застосовувати висококваліфіковані фахівці. Для проведення медичного сну клініка повинна мати спеціальну ліцензію, а прилади системи комп’ютерної анестезії є далеко не у всіх стоматологічних лікарнях. Довірте лікування своїх зубів справжнім професіоналам, і ви переконаєтеся в тому, що лікування зубів без болю і страху – реальна можливість.

Автор: Ряба Наталія Сергіівна