Della Ciana - люксовий одяг в витонченому італійському стилі

Promo
26.02.2021 18:05 Корисно
Фото: charisma.ua Фото: charisma.ua

Della Ciana - італійський експерт вишуканого стилю.

Серед досвідчених італійських марок є багато примітних виробників, які дуже цінуються завдяки високій якості і уважному ставленню до деталей. Однак даний бренд завжди виділявся навіть серед зірок італійського промислу за своє постійне прагнення стати кращим. Звичайно у нього залишилися конкуренти, проте фірмова продукція лейблу дійсно втілює бездоганну якість в кожній дрібниці.

Характерною рисою для виробів фірми є витонченість і акуратність у всьому.Ця марка відмінно підійде для любителів легких і тонких речей, які практично не відчуваються на тілі і мають бездоганний зовнішній вигляд. Звичайно в колекціях Della Ciana трапляються товари з товстої тканини, проте дуже рідко. За таким одягом потрібен спеціальний догляд, однак при належному відношенні він прослужить вам ще багато років не втрачаючи форми і зовнішнього вигляду.

Ця марка вважається люксовою і займає верхній ціновий сегмент. Люксовість відчувається у всіх дрібницях починаючи від ретельного підбору особливих матеріалів і завершуючи унікальними методами крою та пошиття. Асортимент достатньо широкий і представляє різні категорії починаючи від футболок-поло і закінчуючи в'язаними светрами. У виробництві використовуються виключно натуральні матеріали кращого зразка включаючи кашемір, бавовну, шовк, вовну мериноса та льон. Бічні шви сорочок-поло, і не тільки, виконуються в одну голку, що для даної категорії товарів - рідкість.

Також багато моделей оснащені сорочковим коміром - його наявність є ознакою дорогого високоякісного виробу. Матеріалом для виготовлення гудзиків часто виступає перламутр, а пришиті вони з оборотом петлі на машинці. Модельний ряд консервативний: ви не зустрінете тут контрастні поєднання або значні відступи від досить строго фірмового стилю, проте є моделі поло і джемперів, виконані в яскравих кольорах. Хоча ціни на продукцію досить високі, в інтернет-бутику Charisma регулярно проходять розпродажі, зокрема на цей бренд.