Гороскоп на 22–28 червня 2020 року

22.06.2020 09:15 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської

Овнам і Тельцям зірки не радять розслаблятися, а Близнюкам обіцяють виконання бажань.

Загалом спокійний і благополучний період, але розслаблюватися не варто. Найближчі люди будуть підтримувати вас, друзі складуть компанію, тільки робіть що-небудь важливе й потрібне. Активність принесе справжній успіх. Занурення в роботу стане відмінним рецептом від поганого настрою не тільки для вас, але також і для тих, кого ви зможете вмовити до вас приєднатися. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

 

Вам знадобиться вся ваша розсудливість і стриманість: тільки ці якості зможуть хоч якось пом’якшити вашу імпульсивність. Вас можуть випробовувати на міцність. Результат ситуації, яка виникла на роботі, буде залежати тільки від вас. Сприятливі поїздки, ділові візити й походи в гості. У вихідні вас викличуть на відверту розмову. Сприятливий день – понеділок, несприят­ливий – п’ятниця.

Ви зараз можете гори зрушити і здійснити свої найсміливіші мрії. Більше впевненості в собі! Використовуючи свою чарівність і дипломатичні здібності, ви можете досягти своєї мети й одержати значний прибуток. Ваші бажання здійсняться якимось демонстративно дивовижним чином. Ваше завдання – захотіти, усе інше додасться. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

 

На вас очікує багато хорошого й позитивного, однак хороше треба вміти помітити. Виявляйте ініціативу в професійних справах, не чекайте, поки все найскладніше дістанеться іншим. Вам треба бути напоготові. Можливо, надійде пропозиція нової роботи, дуже принадна й перспективна. В особистому житті у вас зараз усе добре. Це для вас тиха гавань. Сприятливий день – четвер, несприятливий – п’ятниця.

 

Зайва розсудливість робить вас занадто обережною людиною, заважає чимось захопитися та наробити маленьких дурниць. Може, варто послабити контроль? Будьте готові брати участь у розв’язанні чужих проблем. Наступає сприятливий час для самовдосконалення та розкриття нових здібностей. Бажано скоротити роботу до розумного мінімуму і не починати нічого нового. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

 

Можливі корисні й конструктивні зустрічі зі старими партнерами по бізнесу та друзями. На роботу, швидше за все, ви будете приходити у відмінному настрої і з великим запасом сил. Середина тижня буде заповнена приємною суєтою й турботами. Від вашого емоційного стану та настрою буде залежати настрій близьких людей. Вихідні найкраще провести за містом. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

 

На ваш світогляд може серйозно вплинути фінансовий аспект, можливість гідно заробляти та приймати рішення стосовно витрат самостійно. Вдалий час для зміни роботи. Не прагніть осягнути неосяжне, тому що бажання переробити одночасно велику кількість справ може призвести до перевтоми та нервових зривів. Вихідні – слушний час для спілкування з друзями. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

 

Хороший настрій і душевний підйом дозволять вам швидко і легко розв’язати складні професійні питання. Удача буде доброзичлива до вас. Чекайте на солідний прибуток. Ваш авторитет буде зростати, повільно, але неспинно. Вихідні для відчуття цілковитості життя проведіть з коханою людиною. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

Бажано не зупинятися на досягнутому. Якщо ви будете надмірно перейматисяся про негайний комфорт і благополуччя, то можете принести в жертву реалізацію дуже цікавих і перспективних планів. Прислухайтеся до порад рідних, вони хочуть зробити якнайкраще і мають потрібний досвід. Намагайтеся не вступати в суперечки з начальством. Від ваших приязних взаємин з колегами буде багато чого залежати. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – четвер.

Можна зітхнути з полегшенням, усе встає на свої місця, і справи, схоже, налагоджуються. Приймайте пропозиції колег і друзів, це зможе змінити ваше життя. Можливо, вам доведеться зробити якийсь вибір. Потрібно стримувати емоції й не давати волю гніву та роздратуванню. Бажано не вплутуватися у авантюрні або сумнівні історії. Вихідні – вдалий час для поїздок, подорожей, як близьких, так і далеких. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

 

Тиждень обіцяє бути доволі активним та напруженим. Зате, якщо є бажання, скориставшись обставинами, буде шанс багато чого досягти. Вам знадобляться такі якості, як дипломатичність і вміння аналізувати вчинки інших. Виявляйте наполегливість у відстоюванні своїх інтересів. Робоча обстановка, загалом, обіцяє бути спокійною, що дозволить вам злегка розслабитися. У вихідні не звалюйте на свої плечі зайвий вантаж, надір­ветеся. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

На перший план можуть вий­ти особисті справи. Питання, пов’язані з родиною, можуть зайняти весь ваш час і думки. Можливо, буде багато суєти, стурбованості, складностей у прий­нятті конкретних рішень. Не наполягайте на своєму, почуйте доводи інших. У діловій сфері сприятливі нові довгострокові проекти. Розширення кола знайомств принесе нові можливості, але все-таки більше проблем і плутанини. У вихідні у вас є шанс захопити навколишніх своїми ідеями і знайти підтримку. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.