Як лікувати гемороїдальну хворобу?

Promo
27.11.2020 12:53 Корисно

Геморой є однією з найпоширеніших проблем у чоловіків і жінок незалежно від віку. Це захворювання пов’язане з розширенням артеріовенозних тіл у задньому проході і часто супроводжується болями в цій ділянці, кровотечами, свербежем та іншими характерними ознаками.

Тому важливо своєчасно звернутися по медичну допомогу до кваліфікованих фахівців. У клініці «Мед Сіті» проводять лікування зовнішнього геморою, використовуючи новітні ефективні методики та сучасне обладнання. Кожному пацієнту гарантується конфіденційність, професійне медичне обслуговування, безпека.

Гемороїдальна хвороба: фактори ризику та особливості лікування

Щодо місця розташування вузлів геморой буває внутрішнім, зовнішнім і комбінованим, а за характером патологічного процесу – гострим і хронічним. При гострій формі симптоми з’являються раптово, швидко наростають, а сам приступ найчастіше є наслідком хронічного геморою.

Програма лікування підбирається строго індивідуально, з огляду на форму і стадію захворювання. До головних провокуючих чинників належать наступні:

• генетична схильність;

• період вагітності і пологи;

•неправильне харчування;

• недостатня фізична активність;

• регулярне піднімання важких предметів;

• часті закрепи або проноси;

• особливості професійної діяльності;

•зайва вага.

Для ефективного лікування геморою в клініці «Мед Сіті» використовують сучасні методики. До них належить консервативне і хірургічне лікування. Терапія полягає в прийманні медикаментів зовнішнього і внутрішнього застосування (протизапальні препарати, венотоніки, анестетики тощо).

Хірургічне лікування передбачає використання радикальних і малоінвазивних методик. До них належать латексне лігування, лазерна гемороїдопластика, видалення вузлів лазером, гемороїдектомія і лікування гострої форми захворювання.

Що лікує лікар-проктолог?

Проктологія займається вивченням патологій кишечника і лікуванням різних захворювань цього органу. Прийом веде кваліфікований проктолог Київ у медичному центрі «Мед Сіті». Він спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як геморой, коліти, післяпологові травми, проктит, поліпоз, аномалії в розвитку ректальної ділянки, випадання прямої кишки та ін.

Для лікування сьогодні, в основному, використовуються малоінвазивні методики, для яких характерна безпека, малотравматичність, гіпоалергенність і скорочений реабілітаційний період. Знизити ризик можливих ускладнень удається за рахунок відсутності кровотечі, бо процедура виконується через невеликі проколи.

Звернутися до проктолога слід за появи таких симптомів, як біль у задньому проході, кровотечі, потовщення в анальній ділянці, регулярні закрепи або діарея. Він підбере правильне лікування після комплексної діагностики.