Парник із агроволокна – актуальність на всі сезони

Promo
21.02.2019 10:06 Корисно

Ідеальний мікроклімат для майбутнього врожаю забезпечить парник із агроволокна.

До першого весняного потепління залишається зовсім недовго, тож всі власники присадибних та дачних ділянок вже замислюються над майбутнім урожаєм. А щоб отримати свіжі, а головне без нітратні інгредієнти для салату – овочі та зелень, навесні любителі попоратися на грядках закладають парники, використовуючи для цього різні матеріали.

Не секрет, що використання поліетиленових плівок, не дивлячись на поширення такого методу, має низку істотних недоліків. Так, плівка не пропускає повітря, що ускладнює процес вентиляції, для поливу необхідно постійно відкривати парник, порушуючи внутрішній мікроклімат. До того ж - поліетиленова плівка не вбереже рослини від раптових заморозків.

Тому досвідчені огородники вже давно зрозуміли, що ідеальним варіантом для майбутнього парника є агроволокно, яке виготовляють із нетканого спанбонду. Головна відмінність цього матеріалу від звичайної поліетиленової плівки полягає в тому, що воно прекрасно пропускає повітря і воду, а завдяки своїй пористій структурі, створює ідеальний мікроклімат для розсади. Спанбонд - дуже міцний матеріал, тому він може витримувати значні навантаження та дає можливість значно раніше почати посів або посадку, захищаючи рослини від несприятливих погодних умов та нічних заморозків. Також агроволокно запобігає проростанню бур'янів на укритих грядках і забезпечує садівникам чистий урожай.

Крім цього, перевагою агроволокна є його універсальність, адже його можна використовувати не тільки навесні у час активної роботи на ділянках, а й в інші пори року. Так, влітку нетканий матеріал надійно захистить рослини від комах-шкідників, птахів й знизить втрату вологи з ґрунту в посушливий період та за умови прямих сонячних променів. Восени, - не тільки подовжить період дозрівання рослин в умовах короткого світлового дня, але й вбереже урожай від несприятливих погодних умов - буревіїв, сильних вітрів та граду.

Пригодитися агроволокно може й взимку. Воно здатне захистити від вимерзання ягід та посівів часнику на ділянках при низькій температурі повітря.

Купити якісну продукцію можна тут https://ukrxoztorg.com.ua/.