ПриватБанк спростив та здешевив отримання авто чи обладнання у лізинг

Promo
17.09.2018 11:35 Корисно
Фото: Barnaul-altai.ru Фото: Barnaul-altai.ru

У Харківській області підприємці все частіше звертаються до ПриватБанку за кредитами на автотранспорт чи промислове обладнання.

Банк надає таку можливість через лізингову схему. Лізинг – це право придбати вітчизняну чи імпортну техніку для бізнесу з мінімальним пакетом документів і без додаткової застави. Обраною технікою можна користуватися відразу після укладання лізингової угоди. А у власність вона переходить після погашення кредиту.

«Підприємці можуть придбати нову та вживану техніку, – розповідає керівник напрямку з активних операцій малого та середнього бізнесу ГРУ ПриватБанку у Харківській області Наталія Найпак. – Це можуть бути легкові авто, мікроавтобуси, вантажівки, обладнання чи навіть комерційна нерухомість. Відтепер процедура ухвалення рішення за контрактами триватиме кілька хвилин завдяки «лізинговому калькулятору» lizing.pb.ua. Дрібних підприємців у цій схемі приваблює і те, що для укладання угоди потрібні лише дві довідки: податкова декларація та довідка платника податку. Відсутні додаткові комісії, є можливість дострокового безкоштовного погашення платежів. А ще відшкодовується ПДВ».

Програма лізингу для бізнесу в ПриватБанку дає можливість отримати авто, обладнання чи техніку в кредит на строк до 5 років за ставками від пільгових 0,01 % за партнерскими програмами, до стандартних 19 % річних. Якщо техніку беруть саме для бізнесу, то реальні відсотки стають ще меншими. Мікроавтобус, вантажівка або промислове обладнання починають відразу заробляти, що дає змогу розраховуватися за лізинговою угодою достроково. Через те, що відсотки нараховуються лише на залишок заборгованості, це суттєво зменшує вартість кредиту.

Окремо можна виділити спеціальні умови кредитування дрібних та середніх підприємців за програмами автолізингу. Надпотужний модельний ряд легкових та вантажних автівок CITROEN, PEUGEOT, NISSAN та TOYOTA в автосалонах Харкова можна придбати майже без переплат. Строк кредитування – від 12 місяців до 5 років. Банківські відсотки – від 0,01 до 13,2 річних залежно від суми першого внеску та строку кредитування. Жодних додаткових комісій та зобов'язань. Можливість дострокового та безкоштовного погашення кредиту ще більше здешевлює вартість позики.

З початку року у Харківській області до ПриватБанку за програмами «Лізинг», «Спрощений лізинг» та «Лізинг для ФОП» від підприємців подано 417 заявок на кредитування.