Шафи онлайн: як підібрати меблі в інтернет-магазині

Promo
11.05.2021 12:43 Корисно
Сьогодні головна перевага інтернет-магазинів у тому, що вони не закриваються на карантин. Зручно, а головне, безпечно для здоров’я можна придбати все: від продуктів і телефонів до габаритних меблів.

Не варто боятися робити великі замовлення в інтернет-магазинах. Зазвичай, у них діє та ж сама система гарантій, що і для дрібних товарів. А про репутацію продавця завжди можна дізнатися з відгуків.

Краще зосередитися на плюсах придбання меблів онлайн. Розглянемо їх на прикладі інтернет-магазину сучасних меблів у Харкові maxxl.com.ua.

Переваги онлайн-шопінгу

  1. Перша і головна причина купити меблі в інтернеті – це безпека вашого здоров’я. МОЗ рекомендує залишатися вдома під час пандемії коронавірусу.
  2. Інтернет-магазин завжди відкритий. Ви не підлаштовуєтеся під графік роботи з 9.00 до 19.00, а просто заходите на сайт у будь-який зручний для вас час і обираєте собі меблі.
  3. Ціни нижчі, ніж у звичайних магазинах, адже онлайн-майданчики не платять за оренду торгових приміщень. Зокрема, інтернет-магазин меблів maxxl.com.ua обіцяє економію ваших коштів до 30%.
  4. Ви бачите весь асортимент товарів. У традиційному магазині, як правило, представлені не всі зразки.
  5. Зручна навігація за вашими параметрами. Завітавши в онлайн-магазин ви, знову ж таки, економите свій час. Вам не потрібно ходити між виставковими зразками в пошуках, наприклад, шафу, яка впишеться у розміри вашої спальні. Натомість на сайті вводите необхідні габарити, а також бажану вартість, колір і навіть виробника, й обираєте із запропонованих варіантів.

Сучасний сервіс

Якщо у вас все ж виникають запитання щодо товару, доставки, оплати тощо, вас проконсультують менеджери інтернет-магазину. У maxxl.com.ua можна також звернутися за порадою до дизайнера.

Оплатити покупку можна як онлайн, так і готівкою кур’єру при доставці.

Мешканцям Харкова інтернет-магазин також надає додаткові послуги з монтажу і транспортування меблів.

https://maxxl.com.ua

+38(098) 574 20 08

+38(063) 420 02 62

+38(095) 011 58 98

[email protected]

Онлайн прийом замовлень 24 /7

Україна, м. Харків, вул. Сумська 57, офіс 12

Автор: Олександр Гречаний