Спортивний та повсякденний одяг для жінок від New Balance

Promo
04.02.2021 17:18 Корисно

Одяг для жінок в офіційному інтернет-магазині New Balance.

Серед відомих виробників спортивного одягу New Balance посідає лідируючі позиції. Це не дивує, бо марка була заснована ще у 1906 році, і за час існування зарекомендувала себе, як бренд із дбайливим ставленням до потреб клієнтів. З початку існування фірма заробила ім'я прямими продажами. Компанія знала кожного покупця у лице, а перша модель кросівок мала опціональний вибір не тільки за довжиною, але й шириною стопи.

Все починалося зі звичайного супінатора з незвичайною конструкцією, потім довгий час компанія йшла до розуміння свого майбутнього та переважного сегменту виробництва. Сьогодні бренд випускає безменжні колекції кросівок, спортивний одяг для жінок, чоловіків та дітей. Асортимент оновлюється щосезону бренд знає, що буде потрібно для забезпечення вашого комфорту.

Кожна річ має своє призначення. Якщо ви шукаєте поповнення гардеробу для тренувань, обирайте синтетичні вироби. Технологічно в даній категорії основною є NB Dry. Це унікальна тканина, яка забезпечує ефективну вентиляцію, швидко прибирає зайву вологу від тіла та моментально висихає. Для холодного періоду краще вибрати одяг NB Heat – ще одна персональна розробка бренду, яка забезпечує оптимальний теплообмін навіть у прохолодну погоду. Для повсякденних справ, прогулянок, бігу рекомендуємо вибрати дещо середнє, а саме вироби зі складу натуральної бавовни та поліестеру.

До речі New Balance має досить різноманітний асортимент повсякденного одягу включаючи навіть спортивні сукні. Звісно найголовнішою складовою будь якого гардеробу є куртка. Для зими найкраще підійдуть пухові пальто, які надійно захистять вас від вітру, снігу та дощу. На демісезон радимо обирати вітровки. Вони займають небагато місця у разі, якщо ви хочете їх сховати чи пов'язати на пасок, але стануть у пригоді при будь якій погоді. Придбати фірмову продукцію з гарантією якості можна в офіційному інтернет-магазині.