Як вибрати хороший терморегулятор для системи опалення?

Promo
10.09.2020 11:50 Корисно
Щоб забезпечити коректну роботу системи опалення та отримати змогу самостійно керувати параметрами її функціонування, варто придбати компактний зовнішній терморегулятор. Цей функціональний гаджет допоможе власноруч встановлювати оптимальний температурний режим і постійно слідкувати за його стабільністю.

Щоб підібрати справді якісний й зручний у використанні регулювальний пристрій, потрібно приділити увагу технічним характеристикам та функціям доступних у продажі моделей.

Які параметри та особливості доцільно оцінювати в першу чергу при виборі терморегулятора?

Виробник

Ще до початку аналізу функціональних можливостей та матеріалів, з яких виготовлено терморегулятори, їхнім потенційним користувачам варто ознайомитися з переліком популярних виробників. Надавати перевагу доцільно тим брендам, які можуть похвалитися гідною репутацією та суттєвим досвідом. 

Ознаки того, що торговій марці можна довіряти — це:

 • наявність у мережі інформації про неї, а також про країни, в яких знаходяться її виробничі потужності;
 • адекватна цінова політика: відповідність вартості продукції її технічним характеристикам;
 • грамотна виробнича політика (використання якісних матеріалів, постійне оновлення асортименту);
 • позитивні відгуки покупців.

Перерахованим вище критеріям відповідають бренди Devi, Veria, Туплокерамік, Danfoss. Купити терморегулятор Danfoss в Харкові можна в режимі онлайн або ж офлайн (у звичайному магазині аксесуарів та запчастин для кліматичної техніки).

Тип 

Мінімальною вартістю можуть похвалитися терморегулятори механічного типу. Вони ідеально підходять для тих користувачів, які хочуть зекономити, ще й при цьому отримати надійне рішення. Більш зручний у використанні варіант — це електронний регулювальний пристрій. Гаджет автоматичного типу майже не потребує ручного контролю, тому вважається «найпросунутішим» і найсучаснішим.

Призначення

Під час вибору обов’язково потрібно враховувати різновид використовуваної вдома системи опалення.

Існують універсальні терморегулятори, а також прилади, призначені виключно:

 • для електричного опалення,
 • гідравлічного опалення,
 • централізованого опалення. 

Використання невідповідних датчиків може призвести до збоїв у роботі опалювальної техніки або ж до інших неприємних чи небезпечних наслідків. Саме тому до питання сумісності слід ставитися з особливою відповідальністю.

Спосіб встановлення

Залежно від способу монтажу, терморегулятори класифікують на накладні та вбудовані. Перші встановлюються на видному місці, а другі монтуються в підрозетник і залишаються непомітними для сторонніх очей. З естетичної точки зору саме вбудовані моделі найкраще підходять для експлуатації в домашніх умовах.

Можливість програмування

Переваги програмованих моделей:

 • економічність,
 • можливість вибору оптимальної денної та нічної температури,
 • налаштування графіку роботи системи опалення,
 • зручність керування.

Плюси не програмованих терморегуляторів:

 • доступніша ціна,
 • зрозумілий інтерфейс.

Ще один важливий нюанс — підтримання додаткових функцій. Показники технологічності та ергономічности терморегуляторів значно підвищуються завдяки функції регулювання температури з точністю до десятих градуса, а також технології самодіагностики та системі захисту від замерзання.