Як вибрати хороший терморегулятор для системи опалення?

Promo
10.09.2020 11:50 Корисно
Як вибрати хороший терморегулятор для системи опалення?
Щоб забезпечити коректну роботу системи опалення та отримати змогу самостійно керувати параметрами її функціонування, варто придбати компактний зовнішній терморегулятор. Цей функціональний гаджет допоможе власноруч встановлювати оптимальний температурний режим і постійно слідкувати за його стабільністю.

Щоб підібрати справді якісний й зручний у використанні регулювальний пристрій, потрібно приділити увагу технічним характеристикам та функціям доступних у продажі моделей.

Які параметри та особливості доцільно оцінювати в першу чергу при виборі терморегулятора?

Виробник

Ще до початку аналізу функціональних можливостей та матеріалів, з яких виготовлено терморегулятори, їхнім потенційним користувачам варто ознайомитися з переліком популярних виробників. Надавати перевагу доцільно тим брендам, які можуть похвалитися гідною репутацією та суттєвим досвідом. 

Ознаки того, що торговій марці можна довіряти — це:

  • наявність у мережі інформації про неї, а також про країни, в яких знаходяться її виробничі потужності;
  • адекватна цінова політика: відповідність вартості продукції її технічним характеристикам;
  • грамотна виробнича політика (використання якісних матеріалів, постійне оновлення асортименту);
  • позитивні відгуки покупців.

Перерахованим вище критеріям відповідають бренди Devi, Veria, Туплокерамік, Danfoss. Купити терморегулятор Danfoss в Харкові можна в режимі онлайн або ж офлайн (у звичайному магазині аксесуарів та запчастин для кліматичної техніки).

Тип 

Мінімальною вартістю можуть похвалитися терморегулятори механічного типу. Вони ідеально підходять для тих користувачів, які хочуть зекономити, ще й при цьому отримати надійне рішення. Більш зручний у використанні варіант — це електронний регулювальний пристрій. Гаджет автоматичного типу майже не потребує ручного контролю, тому вважається «найпросунутішим» і найсучаснішим.

Призначення

Під час вибору обов’язково потрібно враховувати різновид використовуваної вдома системи опалення.

Існують універсальні терморегулятори, а також прилади, призначені виключно:

  • для електричного опалення,
  • гідравлічного опалення,
  • централізованого опалення. 

Використання невідповідних датчиків може призвести до збоїв у роботі опалювальної техніки або ж до інших неприємних чи небезпечних наслідків. Саме тому до питання сумісності слід ставитися з особливою відповідальністю.

Спосіб встановлення

Залежно від способу монтажу, терморегулятори класифікують на накладні та вбудовані. Перші встановлюються на видному місці, а другі монтуються в підрозетник і залишаються непомітними для сторонніх очей. З естетичної точки зору саме вбудовані моделі найкраще підходять для експлуатації в домашніх умовах.

Можливість програмування

Переваги програмованих моделей:

  • економічність,
  • можливість вибору оптимальної денної та нічної температури,
  • налаштування графіку роботи системи опалення,
  • зручність керування.

Плюси не програмованих терморегуляторів:

  • доступніша ціна,
  • зрозумілий інтерфейс.

Ще один важливий нюанс — підтримання додаткових функцій. Показники технологічності та ергономічности терморегуляторів значно підвищуються завдяки функції регулювання температури з точністю до десятих градуса, а також технології самодіагностики та системі захисту від замерзання.