Жіночі сліпони - переваги

Promo
25.08.2021 17:00 Корисно
Фото: born2be.ua Фото: born2be.ua

Сліпони - взуття, яке закохало в себе абсолютно всіх. Їх простота, практичність і універсальність - головні критерії, з якими складно конкурувати. Завдяки перерахованим вище якостям ви можете використовувати їх практично в будь-яких образах. А купити даний вид взуття можна, перейшовши за посиланням https://born2be.ua/ru/zhenskaya-obuv/slipony. Інтернет-магазин Born2be користується великою популярністю, тому можете не переживати за якість асортименту.

Фото: born2be.ua

Що таке сліпони?

Перш ніж ми поговоримо про переваги сліпонів, слід розібратися з тим, що це взагалі таке.

Сліпони - низька взуття літнього типу,  має тканинну основу, товсту плоску підошву, масивний, глибокий виріз для стопи, яка фіксується за допомогою щільної гумки (НЕ шнурків).

Напевно, багато хто з вас могли б подумати, що мова йде про класичні кеди, якби не відсутність шнурівки. Однак це не вся різниця. Крім усього іншого дуже важливу роль грає зовсім інша філософія, закладена в даний тип взуття.

Якщо при згадці кедів ми в першу чергу думаємо про спортивний аутфіт, то у випадку з сліпонами, це вже більше про міський лук.

Сліпони - приклад простоти і комфорту

Якщо говорити про сліпони з технічної і естетичної точки зору, то в першу чергу хочеться відзначити простоту і мінімалізм, властивий даному типу взуття. Це і зіграло велику роль у формуванні величезного попиту на сліпони.

З технічної точки зору варто відзначити їх зручність. Багато кросівок можуть позаздрити сліпонам у цьому плані. Якщо вас відлякує товщина підошви, то не поспішайте робити висновки передчасно.

Універсальність - те, що також зіграло роль в популяризації сліпонів. Їх ви можете використовувати в повсякденних і ділових образах. 

Зручність сліпонів

Про зручність сліпонів все відгукуються однаково позитивно. Незважаючи на те, що підошва дійсно величезна, матеріал, який використовується в її виробництві, зводить усі питання нанівець. Вона дуже зручна і гнучка. Амортизація в них близька до тієї, що зустрічається в професійних бігових кросівках. Лікарі-ортопеди одноголосно стверджують, що сліпони корисні для суглобів.

Купити якісні сліпони можна на сайті Born2be.

 

Автор: Ірина Мнішек