Харків’яни масово скуповують синє від дизайнерів

23.12.2013 09:48 Культура
http://vk.com/viki.adams http://vk.com/viki.adams

Харківський дизайнер одягу Вікторія Адамська розповіла, чого хочуть харківські модники на Новий рік.

Із кожним днем усе більше харків'ян бажають до свого гардеробу дизайнерські ексклюзивні речі. Не так, як у всіх, щось нове та свіже - головні вимоги жителів Першої Столиці. Готуючись до Нового року, харків’янки бажають придбати пишні спідниці, сукні,і все переважно синього кольору.

- В основному, це коктейльні сукні. У моді також вбрання із мережева, рогожки, наприклад, синя сукня у стилі New Look із чорним вкрапленням і тонкою люрексовою срібною ниткою. Такий незначиний блиск саме те, що треба для зустрічі Нового року. Не скидає обертів спортивний стиль, так званий спортивний шик: толстовки, сукні, светри зі сніговиками, оленями, різноманітними новорічними принтами. Усі бажають придбати вбрання, щоб одягти не тільки один раз на свято, але носити й надалі, - розповідає Вікторія Адамська.

Щодо модних нововіянь 2014 року дизайнер радить придивитися до модних журналів та колекцій світових кутюр’є і виділити не один тренд. Обрати те, що вам близьке, а, можливо, навіть замислитися над зміною власного стилю.

Читайте також:  як одягтися в новорічну ніч, щоб задобрити символ 2014 року Синього Коня.


Улітку однозначно фоворитами будуть віддінки рожевого та блакитного, із тканин шовк, батист, що дають легкість та багатошаровість.

Тетяна Василець

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта