Харків'янин з "Битви хорів" відмовився від унікальної пропозиції в шоу-бізнесі

24.01.2014 09:01 Культура
фото з соціальних мереж фото з соціальних мереж

Харківський музикант Павло Алдошин розповів, чому відмовився продовжувати творчу співпрацю з колегами з популярного талант-шоу.

У наймасштабнішому співочому шоу країни "Битва Хорів" брали участь харків'яни. Павло Алдошин та Олексій Копилов - учасники донецького хору проекту. Тренером харків'ян була відома українська співачка Злата Огневич.

 - Злата — дуже досвідчена співачка, яка дуже полюбляє свою справу, вона справжній трудоголік, артист з великої літери, - розповідає про свого зіркового тренера учасник донецького хору Павло Алдошин. - І при цьому, будучи в шоу-бізнесі вже значний час, вона не хворіє на зіркову хворобу і залишилась із відкритою душею. Мене ці її риси дуже надихали. 

На початку січня стали відомі результати голосування глядачів за хор-фаворит. Перше місце посіла команда львівського хору під керівництвом Руслани Лижичко, донецький хор разом з Алдошиним та Копиловим посів друге місце. Але жоден учасник донецької команди не засмутився через «срібло», адже хористи знайшли справжніх прихильників своєї творчості, а після участі в проекті деякі з учасників навіть заснували незвичайний гурт під робочою назвою «Хор-ковер». Назва символічна, адже слово «cover» з англійської перекладається як вторинна обробка пісень. Тож переспівувати новоспечений гурт планує світові хіти у хоровій манері виконання. До речі, харківські герої цієї статті до складу гурту не увійшли.

- Я одразу відмовив на запрошення співати в гурті, - розповідає Павло Алдошин. – Звук заради звуку – я так не вмію. Мені не подобається співати чужі пісні, хоча іноді мені подобаються хорові версії відомих пісень. Але участь у такому мене не надихає, як артист я там не розкриюся.

Катерина Терещенко, повний текст статті читайте у суботньому номері газети "Слобідський край" №11 від 25.01.2014

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта