Новорічне вбрання: експерти рекомендують золоті сукні

25.12.2012 14:11 Культура
http://fannylife.com/ http://fannylife.com/
Пошук новорічного вбрання для жінки є ледь не найголовнішою проблемою напередодні зимових свят.

 Протягом грудня ми передивляємося сторінки Інтернету, а потім хлжимл по магазинам з надією знайти що-небудь, варте нашої уваги. Кореспондент «СК» запитала харківських дизайнерів про те, що одягти на свято.

– Зустрічати Новий рік я раджу у вечірній сукні. Я б рекомендувала довгу спідницю, але якщо у дівчини гарна фігура, то не варто відмовляти собі у довжині міні. Щощо кольорів, то кожній людині личить свій відтінок. Проте я б порадила пастельні тони, адже цього року всі вже втомилися від яскравих барв. Хочеться спокою, у тому числі й у новорічних кольорах, – радить дизайнер Ганна Яковенко.

Підтримали думку, що жінка має зустрічати свято одягненою в сукню, і молоді дизайнери Емма Коростильова й Анастасія Мальцева. Що стосується кольору, то вони порадили обрати золотавий.
– Дівчина має підкреслювати свою жіночість, а для цього найкраще підійде довга, до підлоги, сукня. Зустрічаючи рік Змії, слід одягти щось яскраве, блискуче. Я вважаю, краще зупинити свій вибір на золотавому кольорі, – висловлює свою думку Емма Коростильова. – Далі – про аксесуари. Вони не мають бути громіздкими. Можна одягти маленькі сережки з дрібним камінням чи тонкий ланцюжок.

– Сукню краще придбати золотавого кольору. Я схвалюю наряди, оздоблені камінням або розшиті бісером. Проте, щоб не справляти враження строкатості, фасон сукні має бути класичним, без зайвих елементів, – вважає Анастасія Мальцева.

Ірина Гудзь, матеріал з газети "Слобідський край" №150 від 15.12.2012

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта