Танк ИС-3, що поїхав до Києва, замінили іншим (ФОТО)

05.12.2012 14:35 Культура
фото прес-служби Східного регіонального управління ДПСУ фото прес-служби Східного регіонального управління ДПСУ
На Харківщині, з нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України відбулися урочистості за участю військовослужбовців, ветеранів військової служби та представників громадських організацій.

Всіх присутніх цікавило питання щодо переїзду танка ИС-3 до Києва. Керівництво заспокоїло ветеранів:

- Цей танк – Т64А з кінця 1960-х років знаходиться на озброєнні 75-ї танкової дивізії, а згодом й нашого механізованого з’єднання. Тому, історично справедливим буде увіковічення  пам’яті саме цього зразку бойової техніки. Запрошую до нас у гості всіх ветеранів частини та місцевих громадян на спільні заходи, що проводитимуться біля цього пам’ятника військової доблесті і честі, -  зауважив командир частини полковник 92-ї окремої механізованої бригади 6 армійського корпусу м. Чугуєва Володимир Козак.

Також, святкові заходи відбулися у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХУПС).

- Наш дружній колектив відзначив святкову дату відмінними показниками з роботи та службовими досягненнями. Великий прорив зроблено у плані покращенні навчальної бази лише цього року. Ми придбали новий тренажер літаку Л-39 «Альбатрос», на черзі придбання вже найближчим часом іншого авіаційного сімулятора, – зауважив у вступному слові ТВО начальника університету полковник Андрій Алімпієв.

Автор: Администратор сайта