ТОП-3 подарунків на 8 Березня. Що будуть дарувати харків'яни

03.03.2014 10:20 Культура
http://supertula.ru/ http://supertula.ru/

"СК" з'ясував, що харківські чоловіки будуть дарувати своїм жінкам на 8 Березня.

Чоловіки різних професій та віку поділилися з нами своїми «заготівками» та ідеями привітання на 8 Березня.

Так, згідно з результатами опитування, жодна жінка в це свято не залишиться без квітів. Кожен з респондентів планує дарувати букет, аргументи різні.

- Мамі обов’язково квіти, дівчині також. Можливо, ще щось подарую, але квіти точно. Чому? Так заведено у нас, - пояснює студент Роман Колісник (18 років).

Особливий сенс мають квіти для Віталія. Для нього це не просто загальна традиція, а своєрідний «обряд».

- На той момент ми зустрічалися близько двох тижнів. Ніяк не міг допитатися у майбутньої дружини, які квіти вона любить. Для неї було розвагою моя метушня. На кожне 8 Березня (і не тільки), що я тільки не приносив – ромашки, троянди, тюльпани, підсніжники. Виявляється, їй до вподоби квіти в горщиках. На нашому підвіконні вже затісно – 15 років шукаю для неї найкращі квіти. Бог з ним, хоч і в тих горщиках, - ділиться 45-річний інженер Віталій Дебич. 

Друге місце серед найпоширеніших подарунків посіли солодощі – цукерки, торти, шоколадні фігурки. Як виявилося, бабусі й мами мають найбільші шанси отримати «солодкий» презент.

Трійку найпоширеніших подарунків замикає похід в кіно. За словами більшості хлопців, такий варіант – хороша альтернатива парфумам, засобам особистої гігієни.

- Парфуми не подарую, бо складно вгодити. Звісно, квіти будуть, але основне – це похід в кінотеатр. Вибір стрічки звичайно за дівчиною, - розповідає студент Дмитро Семенов (26 років).

Бабусі теж не залишаться поза увагою. Як ми з’ясували, їм збираються дарувати підставку для прикрас, набір для душа, вишуканий чай, тонометр, плед.

Деякі чоловіки вирішили діяти нестандартно. І в результаті опитувань, ми отримали ТОП-3 найкреативніших подарунків на 8 Березня. Третє місце посідає портрет дівчини, друге – кросівки. Переможцем стала ідея 45-річного байкера Олександра Красько. Він подарує дружині похід в тату-салон.

Підбиваючи підсумки опитування, «СК» визначив трійку найретельніше продуманих презентів. Адже готуючи ці подарунки, чоловіки уважно прислухалися до побажань своїх жінок. Третє місце – романтична вечеря, власноруч приготована. Друге – вишивана сорочка. Пальму першості отримав Василь Кулик, він своїй донечці подарує квитки на концерт «Океан Ельзи».

Робимо висновок – прекрасна стать не залишиться без презентів на 8 Березня. Чоловіки готові, як ніколи. Але варто пам’ятати – подарунок не завжди може бути пов'язаний з чимось матеріальним — турботу та увагу ніхто ще не скасовував. Головне в цей день подарувати жінкам відчуття потрібності.

Олена Зозуля

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта