Виставка військової техніки та польова кухня: програма заходів 9 травня

Виставка військової техніки та польова кухня: програма заходів 9 травня

Фото: ХОДА

Центральний захід регіону з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройде 9 травня на меморіальному комплексі в Дергачівському районі (смт Солоницівка).

Для всіх охочих взяти участь у заході організовано безкоштовний транспорт: з 8:00 до 16:00 9 травня від станції метро «Держпром» та від меморіального комплексу кожні 20 хвилин курсуватимуть маршрутні автобуси. Про це повідомляє ХОДА.

Урочисті заходи на меморіальному комплексі розпочнуться о 10:00 з покладання квітів до монументальної стели загиблим воїнам. Одночасно розпочне роботу музей та виставка сучасної військової техніки на території комплексу.

О 10:30 на нижньому майданчику комплексу розпочнеться флешмоб зведених танцювальних колективів Дергачівського району.

Об 11:00 розпочне роботу польова кухня. Усіх ветеранів та гостей свята пригостять польовою кашею.

З 11:00 до 16:00 проходитиме концерт, який складатиметься з трьох блоків:

виступу творчих колективів, які виконають українські народні та естрадні пісні, а також дитячі та класичні хореографічні композиції;

виконання провідними вокалістами Харківського академічного театру музкомедії пісень, що присвячені Другій світовій війні, українських народних та естрадних пісень;

виконання Великим академічним ансамблем пісні й танцю кращих хореографічних українських композицій та народних пісень.

З повною програмою заходів можна ознайомитись ТУТ.

Також, заходи з нагоди Дня пам'яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройдуть 8 та 9 травня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

За інформацією Харківської міської ради, 8 травня о 12:00 у ретро-парку бажаючі зможуть взяти участь у висадці маків на клумбі пам'яті. О 15:00 для гостей парку відбудеться концерт театру пісні і поезії «Фрідляндія».

На центральній алеї пройдуть відкриті майстер-класи з виготовлення маків. О 17:00 на головній сцені відбудеться святковий концерт. У Французькому парку ввечері звучатимуть мелодії воєнних років на акордеоні, а о 20:00 всіх бажаючих запрошують на перегляд військової мелодрами «Женя, Женечка та «Катюша» (на території ігрового комплексу «Лігво Біллі Кіда»).

9 травня, у День Перемоги, в парку відбудеться традиційний музично-театральний фестиваль «Вклонімося великим тим рокам!». Святкові концерти за участю вокальних, танцювальних і театральних колективів пройдуть в ретро-парку, французькому парку і на головній сцені.

У березовому гаю, поруч з канатною дорогою, працюватиме традиційна артистична інсталяція «Привал», на якій показажуть, як відпочивали солдати після бою, як перев'язували рани, чистили амуніцію, готували польову кашу. Бажаючі зможуть послухати пісні воєнних років на патефоні. Для дітей працюватиме смуга перешкод і тир. О 20:00 під відкритим небом розпочнеться показ легендарного фільму Леоніда Бикова «У бій ідуть одні «старики».

О 13:30 на головній сцені парку розпочнеться музично-театральний фестиваль «Вклонімося великим тим рокам», урочистий концерт презентує Центр народної творчості.

Також на малих сценах парках пройдуть тематичні концерти, зокрема, в ретро-парку відбудеться концерт Яни Ващук, у Французькому парку прозвучать пісні воєнних років та музика на акордеоні і губній гармошці.

Вечірню програму 9 травня відкриє музичний спектакль «З коханими не розлучайтеся». Спеціальну програму з відомими та улюбленими військовими і сучасними піснями підготувала група «Льюїс Керролл».

З повною програмою святкових заходів можна ознайомитися ТУТ.

Микола Мельник

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: