Як знімальна група "провокує" учасників весільного телешоу. Розповідь героїні (ФОТО)

06.05.2014 09:19 Культура
фото з архіву героїні публікації фото з архіву героїні публікації

Харків'янка Юлія мріяла взяти участь у телешоу. Коли коханий хлопець запропонував їй одружитися - вони подали заявку на участь у шоу "Чотири весілля"

Хоча всі бали на проекті дівчата виставляють на свій розсуд, але «Чотири весілля» – усе ж таки шоу. Юлія розповіла, що знімальна група часто навмисно намагалася загострити стосунки між учасницями чи спровокувати сварку. Прикладом такої телевізійної політики стало те, що дівчата передчасно пішли з весілля Олі з Черкас.

Читайте також: Телешоу "Чотири весілля" зсередини. Чим незадоволена харківська учасниця
                      Пригоди наречених на реаліті-шоу "Чотири весілля" (ФОТО)

– Ми тоді вже добряче випили, а телевізійники почали нас підбивати йти з весілля. Мовляв, свято не цікаве, і в попередніх випусках дівчата ще раніше йшли з таких весіль. І ми таки пішли, за що зараз мені трохи соромно, – розповідає Юлія.
Бали для конкуренток також виставлялися під деяким тиском знімальної групи. Наприклад, учасницю могли засоромити, що вона виставляє занадто низькі бали чи, навпаки, настроїти так, що вона поставить нижчі оцінки.

– Мене спонукали поставити більші бали за сукню Іри. Казали, що весільне вбрання від дизайнера Віри Ванг заслуговує на вищі оцінки, але я таки наполягла на своїй думці, – говорить Юлія. – У програмі показали лише найнижчі бали, які я ставила, – 5, 10, 13. Хоча я давала і 15, і 18 балів.


Зараз дівчина зовсім не шкодує про свою участь у проекті. Не сумує і через те, що не виграла весільну подорож. Між зйомками подружжя встигло з’їздити в романтичну подорож, крім того, можливість подорожувати є і зараз.

– Я розуміла, куди я йду. Щоб виграти на проекті, потрібно було організувати круту шоу-програму і ставити нулі, а я насамперед хотіла свята для себе і своїх гостів, – говорить харків’янка.

З усіма дівчатами Юлія і зараз підтримує стосунки. З кимось вона подружилася більше, з кимось менше, але ворогів точно не набула.

Ірина Гудзь, матеріал з газети "Слобідський край" № 49-50 від 26.04.2014

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта