Бізнесмен намагався приховати ділянку лісу, видаючи її за сільгоспземлі

Фото: Depositphotos Фото: Depositphotos
За інформацією прокуратури Харківської області, бізнесмен отримав замовлення від громадянина на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2 га для ведення особистого селянського господарства.

Підприємець на місце розташування зазначених земель, як того вимагає закон, не вийшов. При цьому вніс до документів інформацію щодо приналежності ділянки до земель сільськогосподарського призначення. На підставі розробленого проекту громадянин отримав землі у власність.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на зазначеній ділянці розташовані багаторічні дерева листвяних порід, і, відповідно до висновків уповноважених органів, вона належить до земель лісового фонду та, враховуючи цільове призначення, не може бути передана у власність громадянам.

Харківська місцева прокуратура № 6 повідомила про підозру 43-річному підприємцю за ч. 3 ст. 365-2 та ч. 2 ст. 366 КК України — зловживання своїми повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, поєднаного з внесенням до офіційних документів завідомо неправдивих свідчень, що спричинило тяжкі наслідки. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області. 

Максимальна санкція статей передбачає 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна або без такої.

Микола Мельник