У Харкові засудили серійного ґвалтівника

Фото: із соціальної мережі Фото: із соціальної мережі
На час скоєння злочину чоловік мав судимості за розбої та грабежі і перебував у розшуку як умовно засуджений, що порушив умови іспитового терміну.

За словами першого заступника керівника Харківської місцевої прокуратури № 3 Ксенії Мірошник, суд призначив чоловіку покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

"Прокуратура довела у суді три епізоди злочинів, вчинених у жовтні-грудні 2016 року та січні 2017 року. Із застосуванням фізичного насильства зловмисник затягував жінок у безлюдні місця, де задовольняв свою статеву пристрасть. Жертви - жінки 20, 35 та 29 років - впізнали злодія", — пояснила Ксенія Мірошник.

У відомстві уточнили, що напади чоловік скоював у районі вулиці 12 Квітня та парку "Зелений гай". Одна з потерпілих, 29-річна харків'янка, скориставшись мобільним, намагалася викликати допомогу, однак зловмисник відібрав у неї телефон.

Орджонікідзевський районний суд Харкова визнав винним 27-річного раніше неодноразово судимого за корисливі злочини харків'янина в насильницькому задоволенні статевої пристрасті, зґвалтуванні та грабежі (ч.ч. 1, 2 ст. 153, ч. 2 ст. 152, ч. 2 ст. 186 КК України).


Наразі вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження. За клопотанням прокуратури зловмисник перебуває під вартою.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта