Вибухи у бєлгороді: пошкоджені будинки та стадіон, частина міста без світла

Вибиті вікна у будинках бєлгорода / Фото: ASTRA Вибиті вікна у будинках бєлгорода / Фото: ASTRA

У російському бєлгороді внаслідок обстрілів 21 березня постраждали 5 людей, пошкодження зазнали житлові будинки та автомобілі, а близько 5 тисяч абонентів залишилися без електропостачання.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на місцеві пабліки.

– Пошкоджено понад 30 квартир у 6 МКД. В одному з багатоквартирних будинків осколки снаряда прилетіли на верхні поверхи – є загроза обвалення балкона. Пошкоджено фасадне скління в «бєлгород арені», пробито покрівлю і плиту перекриття, а також вибито вікна в одному з корпусів освітнього закладу, пошкоджено 10 автомобілів, – цитує губернатора гладкова телеканал ASTRA.

Також гладков розповів, що внаслідок обстрілів була пошкоджена лінія електропередачі, через що без світла залишилися близько 5 тисяч жителів.

бєлгород, наслідки обстрілів 21 березня

Пошкоджений фасад головного стадіону бєлгорода / Фото: ASTRA

Також вибухи лунають у прикордонному грайвороні. Мер міста бондарєв закликав жителів евакуюватися в ярославську область.

– Ситуація продовжує залишатися напруженою. Прошу вас прийняти правильне рішення і тимчасово покинути прикордонні території. Для готових виїхати організовують транспорт, – сказав мер і підкреслив, що це стосується тільки прикордонних населених пунктів.

За інформацією ASTRA, внаслідок обстрілів грайворонського міськокругу 18 і 19 березня постраждали 5 російських військових і 3 прикордонників. 19 березня під час обстрілу козинки було поранено ще двох військових.

грайворон та козинка бєлгородської області, мапа

Раніше ми писали, що з 20 березня у бєлгородській області планували встановити блокпости на в'їзді у 7 населених пунктах. З прикордонних населених пунктів почалася евакуація.

Автор: Галина Гришко