За фактом масштабних аварій у Харкові розпочато службове розслідування

За фактом масштабних аварій у Харкові розпочато службове розслідування

Фото: unian.net

З 22 лютого у Шевченківському, Київському, Немишлянському, Індустріальному, Слобідському, Основ’янському районах Харкова сталося принаймні 6 аварій на тепломагістралях.

Через прориви труб без тепла залишилося щонайменше 700 об’єктів: житлові будинки, учбові заклади, медичні установи тощо.


 Прокуратура Харківської області процесуально керує у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України),  внаслідок якої сталося 7 масштабних аварій на тепломережах протягом 10 днів


У жовтні 2017 року керівництво міськвиконкому Харкова та відповідних комунальних підприємств прозвітували перед громадськістю про готовність мереж до опалювального сезону. За інформацією Прокуратури Харківської обалсті, поліція слідчим шляхом перевірить, яким чином і в якому обсязі виділялись та використовувалися кошти на підготовку до зимового періоду, хто відповідальний за готовність комунального господарства до роботи.

Санкція статті «службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки» передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років, — наголосили у відомстві.

Читайте також: П'яний водій легковика скоїв ДТП у Харкові. Фото

Микола Мельник

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: