35 доба війни: у Генштабі ЗСУ розповіли про ситуацію у Харківській області

30.03.2022 13:04 Новини

Генеральний штаб ЗСУ повідомив про ситуацію в Харківській області станом на 12:00 30 березня.

Триває тридцять п’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Ворог продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України.

Повідомляється, що на Слобожанському напрямку окупанти продовжують блокувати місто Харків та завдавати артилерійських ударів по житлових кварталах міста.

Крім того, на Ізюмському напрямку російські війська нарощують сили за рахунок переміщення окремих підрозділів зі складу 20-ї загальновійськової армії та 1-ї танкової армії з інших напрямків, а також продовжує завдавати ракетно-бомбових ударів та здійснює артилерійські обстріли.

На офіційній сторінці Генерального штабу ЗСУ також повідомили, що у зв’язку з необхідністю комплектування підрозділів збройних сил російської федерації, що беруть участь у війні проти України та зазнали суттєвих втрат, військове командування ворога продовжує направляти військовослужбовців з військових частин забезпечення, зокрема і з навчальних закладів. Особовий склад противника деморалізований та має низьку мотивацію до участі у бойових діях на території України. Так, за наявною інформацією, спроби російського військового командування мобілізувати “добровольців” не мають підтримки населення. Зокрема, у Калінінградській області вдалося назбирати лише 17 так званих “добровольців”.

Крім того, повідомляється, що вчора у місті Бєлгород відбулася самовільна детонація боєприпасів. Це сталося через порушення вимог транспортування боєприпасів та нехтування правилами безпеки.