Дергачівська громада не може відправити гуманітарну допомогу

22.03.2022 11:30 Новини
Фото: Facebook  В’ячеслав Задоренко Фото: Facebook В’ячеслав Задоренко
Ввечері 21 березня Дергачівський міський голова В’ячеслав Задоренко розповів про актуальну ситуацію в громаді.

21 березня В’ячеслав Задоренко на своїй фейсбук-сторінці повідомив, що протягом доби російська армія продовжувала бомбардування цивільних об’єктів у населених пунктах Дергачівщини. Також з Черкаської Лозової до Дергачівської центральної лікарні було доставлено жінку з черепно-мозковою травмою, проте серед мешканців громади поранених та загиблих немає.

Очільник Дергачівської міської ради розповідає, що отримує багато повідомлень з проханням допомогти мешканцям Токарівського, Козачолопанського, Проходівського, Русько-Лозівського старостатів.

«Ще раз інформую громадян, що ці території окуповані та ізольовані російською армією. На жаль, відправити туди допомогу або евакуювати звідти людей зараз неможливо», – пише В’ячеслав Задоренко.

Крім того, у всіх старостинських округах відсутні електроенергія та зв’язок. Задоренко повідомляє, що наразі триває робота над усуненням цієї проблеми, однак бойові дії перешкоджають її вирішенню.

Також у Дергачах та навколишніх селах удалося оптимізувати процес надання гуманітарної допомоги. Протягом доби продукти харчування розвозили по місту, до Ємців і Шовкоплясів. Декілька автомобілів з продовольством було відправлено до селищ Безруки та Слатине.

Повідомляється, що Дергачівська центральна лікарня отримала чергову партію медикаментів із Західної України. Задоренко дякує всіх організаторів та спонсорів за надану допомогу.

Автор: Юлія Гнатченко