Фельдман Екопарк на Харківщині став небезпечним для відвідування: що відомо

14.05.2024 13:51 Новини
Фото зі сторінки екопарку Фото зі сторінки екопарку

Через напружену ситуацію на прикордонні Харківської області команда Фельдман Екопарку попросила тимчасово утриматися від поїздок до мультикомплексу.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на сторінку Фельдман Екопарк.

У зв’язку з напруженою ситуацією команда Екопарку звернулася до жителів Харківської області тимчасово утриматися від поїздок до мультикомплексу.

Просимо наших гостей із районів Харківської області відтермінувати свої екскурсійні поїздки до Фельдман Екопарк. Безпека кожного нашого відвідувача – понад усе, тож давайте будемо обачними та відповідальними, йдеться у повідомленні.

Усі реабілітаційні, освітні та дослідницькі проекти Екопарку тимчасово переформатовано в онлайн-формат. Курсування безкоштовних автобусів також припинено.

Нагадаємо, до харківського екопарку повернулися олені, які майже два роки ховалися від обстрілів у лісі неподалік. Ще на початку повномасштабного вторгнення олені втекли у ліс, ховаючись від російських обстрілів. Однак наприкінці жовтня, майже через 2 роки, тварини повернулися додому та самі зайшли до своїх вольєрів.

Нагадаємо також, екопарк знову відкрив двері для відвідувачів 1 червня 2023 року. Першою локацією стала Долина Альпак, яку протягом тривалого часу розміновували задля безпечного пересування.

Автор: Анна Хливнюк