Головні події Харківської області на ранок 15 квітня

15.04.2023 09:50 Новини
Фото: Олег Синєгубов Фото: Олег Синєгубов

Харківська область станом на ранок 15 квітня, головні події регіону за добу.

Минулої доби російська армія обстріляла щонайменше 21 населений пункт на Харківщині. Про це повідомляє «Слобідський край», посилаючись на Генеральний штаб ЗСУ.

На Слобожанському напрямку ворожих обстрілів зазнали населені пункти Козача Лопань, Токарівка, Малі Проходи, Стрілеча,  Лук'янці, Нескучне, Стариця, Вовчанськ, Нестерне та Землянки.

На Куп’янському – Строївка, Дворічанське, Красне Перше, Новомлинськ, Дворічна, Западне, Лиман Перший, Кіндрашівка, Масютівка, Табаївка та Берестове.

За інформацією начальника ХОВА Олега Синєгубова, внаслідок обстрілів Вовчанська пошкоджено медичний заклад. 62-річна працівниця закладу отримала поранення та була госпіталізована в стані середньої тяжкості.

Будівля закладу зазнала суттєвих руйнувань. Крім того, у Вовчанську обстрілами пошкоджено 5 приватних житлових будинків.

Вовчанськ, обстріл

Протягом доби бійці ДСНС у Харківській області здійснили 16 оперативних виїздів, з яких:

5 – на ліквідацію пожеж;

2 – на перевірку місць влучання ворожих снарядів;

7 – для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам;

2 – інші виїзди.

Пожеж, спричинених ворожими обстрілами, не зафіксовано.

Двічі рятувальники виїздили на перевірку місць влучання снарядів, випущених окупантами по мирних населених пунктах. Обидва рази окупанти гатили по місту Вовчанськ. 

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 167 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Від вибухів ворожих мін постраждали двоє людей. Це сталося в Ізюмському районі: біля села Степове та у самому місті Ізюм. Каліцтв зазнали 46-річний електромонтер Борівської РЕС та 29-річна жінка. Наразі постраждалі перебувають у лікувальних закладах.

Раніше ми писали, що у Дворічанській громаді не вистачає вчителів. Більшість учителів, які раніше працювали у школах громади, виїхали через постійну небезпеку. Про ситуацію з освітнім процесом розповіла начальниця Дворічанської селищної військової адміністрації Галина Турбаба.

А також, як відбуватиметиметься Великдень на Харківщині: людей просять не скупчуватися біля храмів. Варто зазначити, під час Великодня змін комендантської години не буде, зокрема у Харківській області вона триватиме з 23:00 до 05:00.

Головні новини Харківська область читайте в нас на сайті.

Автор: Ксенія Карпенко