Харків’янин здобув «золото» на міжнародних змаганнях

20.03.2024 18:56 Новини

Харків’янин Руслан Конєв здобув золоту медаль на міжнародних змаганнях з греко-римської боротьби.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську міську раду.

З 15 по 17 березня в естонському Таллінні відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед дорослих «Меморіал Крістіана Палусалу».

У ваговій категорії до 82 кг Руслан провів три поєдинки. У фіналі, програючи супернику з Грузії з рахунком 0:7, харківський борець зміг переломити хід двобою та виграти його з рахунком 8:7 і посісти перше місце у своїй ваговій категорії.

Загалом збірна України виборола на цьому турнірі 4 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

Нагадаємо, що на чемпіонатах України серед спортсменів до 23 років збірна Харківської області здобула 2 золоті, 4 срібні та 4 бронзові медалі.

Також раніше ми писали, що Богодухівська ДЮСШ брала участь у чемпіонаті України з футзалу U-14. За підсумками змагань представники Харківської області завоювали бронзові медалі.

Автор: Валерія Ткаленко